Skocz do zawartości

<BANDANY>


Rekomendowane odpowiedzi

No pewa. Bandana zawsze spoko. Zdecydowanie wolę niż maski neopranowe, neosranowe i inne ciulstwa. A ochrona twarzy podczas piździawy to podstawa.

 

i do tego szyk ; )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki badnanie nie trzeba po glebie sobie wygrzebywać śniegu z nosa,o wietrze już JackieL wspomniał

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole jeździć jak pros i wyglądać jak amator, niż odwrotnie. ;p Mimo wszystko bandana jest super. Jest przede wszystkim wygodna i fajnie chroni twarz i szyje przed wiatrem, zimnem, sniegiem etc. Od masek jest o tyle lepsza, że zależnie od pogody możesz sobie ją obsunąć niżej lub wyżej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak masz katar to na koniec zjazdow mozesz smialo wysiakac swoj nos w nia :) "... taki niemily zarcik.. :) " bardzo poreczna i przydatna sprawa jezeli chodzi o bandane. z czasem nie mozesz sie od niej odzwyczaic. Ja uwazam ze to nieodzowny ubior snowbordera.

Jak zapomniesz bandany to tak jak bys nie zalozyl rekawiczek ( w moim przypadku)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo. To rzeźnia jest po zejściu ze stoku, jak nie jeździło się w bandanie. Popękane usta, sucha i piekąca skóra. Okropność! Och!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja do tej pory nie używałem,dopiero kupiłem tydzień temu z myśla o nadchodzącym sezonie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy to taką wielką różnice robi? Ten otworek troszkę mały, poza tym w miarę możliwości raczej nosem staram się oddychać podczas jazdy. Wystarczy, że lekko się obsunie albo obróci ten erhol i praktycznie zachowuje się jak zwykła bandana.

 

W sumie dobrze byłoby coś takiego przetestować. Ni miałem z tym do czynienia jeszcze i mogę się mylić. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...