Skocz do zawartości

Gogle z maską...


Rekomendowane odpowiedzi

nie wie ktoś gdzie kupić gogle z taką plastikową masqą jaq maja skoczkowie (bodajże japońścy i ahonen i georg spaeth...)

 

bo się pytam w sklepach i niegdzie w całym kraq nie mają :/ :/

 

 

 

 

EDIT:

coś takiego jak na tej fotce (tylko te są do paintballa... :P)

 

mask.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o stary ale arsenał... tak bardzo sie boisz ze pokancerujesz sobie buzke..?? tego typu bajery sa dla narciarzy, którzy sa z reguły brzydcy dlatego zakrywaja swoje paskudne facjaty...nie spotkałem sie jeszcze z "CZYMS" takim na snowboardzie..skoro uwazasz ze to niezbedne...jednak ja nie polecałbym tego..mimo wszytko..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio ja też bym nie jeździł w takiej masce :? To już kurde lekka przesada. Chyba zbyt często nie lądujesz twarzą na railu ? Czy Ci się to przytrafia i dlatego tak sie boisz?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale na boxy i raile jest niezastąpione... nie mówie że przy jibbingu i freeridzie sie przydaje :P :P

 

jibbing to wlasnie boxy i raile..... :shock: :shock: :shock: :? :? :? jeszcze nie widziałem by ktos obił sie twarza o rurke... ale co tam... moze Tobie sie uda wtedy fucktycznie przyda sie...dla jeszcze wiekszej ochrony kup sobie bokserski ochraniacz na zęby!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

jakby ktoś wiedział to by Ci napisał - a to że żyjemy w "wolnym" kraju to każdy napisał co o tym myśli i nie bierz tego do siebie i tyle...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...