Skocz do zawartości

Jakie wiazania do Volkl Prime Squad


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

 

Potrzebuje pomocy zakupiłem sobie świetną deseczkę volkl prime squad 08/09 i potrzebuje dobrać do niej wiązania niestety nie mam za bardzo pojęcia jakie dobrać, które będą wystarczająco twarde i jaka firma jest warta zachodu. Myślałem o jakiś burton`ach ale one podobno są troszkę za miękkie do tej deski. Podobno flux jest świetny, ale to usłyszałem w sklepie więc też nie wiem czy im wierzyć. Zależało by mi jeszcze na tym żeby miały one system szybkiego wypinania i wpinania .

 

Z góry wielkie thx dla wszystkich za pomoc

pozdro :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to polecam ci jak najbardziej zapiecia FLOW. jest ich troche rodzajow wiec do wyboru do koloru.

 

Sa to wiazania naprawde godne swojej nazwy i podejrzewam ze wlasnie o takie ci chodzi (szybkie w zakladaniu i sciaganiu) sam posiadam dwie pary i z czystym sumiemiem moge powiedziec ze dla mnie bomba

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o system szybkiego wpinania i wypinania to chyba tylko Flow. Flow mimo tego że nie budzą zbyt dużego zaufania (po wyglądzie) dobrze spisują się w terenie, zarówno we we freestyleu jak i dynamicznej jeździe i jeszcze ta prostota zapinania i wypinania :)

nie wiem ile planujesz wydać ale tu jest model który mógłby Cie zainteresować

 

http://www.snowsport.pl/index.php?mod=detail&id=505&strona=251

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to te Flow`y co mi podesłałeś to chyba do freestyle`owej jazdy średnio się nadają bo mają przeznaczenie AM/FR. Powiedzcie co sądzicie o tych 2 pozycjach:

 

http://allegro.pl/item451944327_mnt_wiazania_flux_08_stream_hf_rain_camo_50.html

 

http://allegro.pl/item449381359_rewelacyjne_nowe_wiazania_burton_custom_detox.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjacielu to co bercik pokazal to tylko jedna z propozycji. Nigdize nie napisales do jakiej jazdy maja byc przeznaczone wiec bercik podal ci najbardziej opcjonalne wiazania.

 

Co do fs/fr zapiec to jest ich tyle (z serii FLOW) ze mozesz wybierac sobie dowoli.

jezeli chodzi o wiazania z linkow to wolal bym juz Burka gdybym nie chcial miec FLOW (co w moim przypadku jest niemozliwe)

 

Wiem ze to troche brzmi w stylu : kazdy chwali swoje bo takie wlasnie ma. Ja akurat mam 3 rodzaje zapiec 2 flow i jedna burka. Na burku bardzo dobrze mi sie jezdzi ale flow sa moim zdaniem lepsze.

 

Pozdrowka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba będę musiał na nie się skusić

 

W cale nie musisz ... ale napewno nie zawiedziesz sie na nich.

Co do tego wychwalania pod niebiosa tez jest roznie. Znam przeciwnikow tych wlasnie zapiec ale kazdy ma swoj gust i swoje upodobania.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem osobiście raczej więcej przeciwników ale słomianych bo w życiu na nich nie jeździli. Tutaj widzę, że dużo ludzi na nich jeździ i bardzo je sobie chwali a niema nic lepszego niż doświadczenie. Tylko chodzę tak sobie po allegro i jest tylko jeden model do FS i kosztuje 650zl i niestety to troszkę za dużo :/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...