Skocz do zawartości

Deska+wiązania do 1200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zaczynam dopiero przygode z deska ale nie chce kupic byle czego z powodu braku wiedzy

Waga 83 wzrost 176 wiek 21

na ta chwile interesuje mnie zwykla jazda a bardziej nauka, z tego co czytalem ALL MOUNTAIN ( FR/FS ) byla by najbardziej odpowiednia

Cena jaka chce przeznaczyc to kolo 1200, jesli bedziecie polecac cos co naprawde jest godne za 1500 to rowniez przemysle ta sytuacje :) Z gory dziekuje za pomoc i licze na wyrozumialosc, najlepiej linki do desek i wstepne informacje dla mnie dlaczego wlasnie ta deska bedzie dla mnie dobra, pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zaczynam dopiero przygode z deska ale nie chce kupic byle czego z powodu braku wiedzy

Waga 83 wzrost 176 wiek 21

na ta chwile interesuje mnie zwykla jazda a bardziej nauka, z tego co czytalem ALL MOUNTAIN ( FR/FS ) byla by najbardziej odpowiednia

Cena jaka chce przeznaczyc to kolo 1200, jesli bedziecie polecac cos co naprawde jest godne za 1500 to rowniez przemysle ta sytuacje :) Z gory dziekuje za pomoc i licze na wyrozumialosc, najlepiej linki do desek i wstepne informacje dla mnie dlaczego wlasnie ta deska bedzie dla mnie dobra, pozdrawiam

 

Wlasnie jaki masz rozmiar buta ???

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1200zł polecam dwie przyjemne hybrydy 157-158cm:

http://proboarder.pl/snowboard-raven-gravy-2016

lub

http://proboarder.pl/p/1/2428/raven-shape-black-2013-deski-snowboard.html

+

http://proboarder.pl/wiazania-snowboardowe-rome-united-black-2013

Lada chwila powinny się też pojawić bardzo fajne tegoroczne Union Flite.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli by sie pojawily prosze od razy podeslac, ktos jest w stanie wypowiedziec sie jeszcze na temat tych desek co kolega podeslal, lub moze ma jakas inna oferte, kazda rozpatrze i z gory dziekuje :) PS nie mam butow wiec tez bym prosil o propozycje

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę polecić trochę inaczej zbudowany zestaw do nauki i doskonalenia jazdy. Będzie to Volkl Dash 159 cm z wiązaniami Volkl Initial Straptec a najlepiej z Flux PR. Jedne i drugie wiązania dobrze blokują buty, to nie są miękkie wiązania na park. Nie polecam na początek wiązań tak miękkich jak Flux RK czy właśnie Union Flite. To sprzęt na park, na street, gdzie ważne jest wybaczanie turbo błędów a nie kontrola deski, bo do przeszkody na streecie zawsze jakoś się dojedzie. Tobie na początek potrzebna jest dobra kontrola deski, taka byś miał precyzję jazdy, byś czuł dobrze deskę a ona by Cię słuchała. Czyli absolutnie nie wybieraj zbyt miękkich wiązań, w sensie kiepsko blokujących mięciutkich, delikatnych pasków, pasków + delikatna, miękka łyżka.

Volkl Dash to jest deska konstrukcji easy camber, to deska specjalnie skonstruowana i wybudowana z myślą o początkujących. Właściwości jezdne ma na poziomie skrętów ciętych wn i kompensacyjnych, bardzo fajna w jeździe nawet dla lepiej jeżdżących. Nie męczysz się, deska daje fajne wsparcie, jazda na tej desce cieszy, nie walczysz z deską a cieszysz się techniką:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...