Skocz do zawartości

Burton


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam zamiar zakupić sobie kurtkę BURTON'a tylko mam dylemat pomiędzy dwoma kurteczkami:

 

http://www.store.burton.com/Burton_Snowboards_Jackets/Mens/PRD_10620/Franchise+Jacket.jsp?bmUID=1221333161049 ------> (oczywiście kolor tej kurtki castlerock faded pinstripe)

 

http://www.sierrasnowboard.com/Burton-3L-Jacket-Embossed-Jacquard-17948.asp

 

Prosiłbym o wasze opinie - która według Was jest lepsza?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o parametry samej kurtki to ta druga burton ronin ma zdecydowanie lepsze. Kieszenie i tym podobne bajery to pewniwe obydwie mają podobne rozwiązania. Jeżeli chodzi o sam krój i wygląd to mi do gustu bardziej przypadł ten drugi burek.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega zapomniał dopisać, ze zależy mu na czasie =)

 

Ja standardowo mogłabym się wypowiedzieć tylko na temat wyglądu, ale co to kogo rusza.. ;]

 

[ Dodano: 13 Wrzesień 08, 22:37 ]

Widzisz - mówiłam, że to forum szybko działa ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak koleszka sie spieszyl ze juz nie odpisal re-posta:)

ehhh do kad ludzie tak biegna przeciez dopiero zima sie zaczyna.

 

bercik, co do wygladu samego burka to mi przypadl kroj pierwszy, ale sa gusta i gusciki.

Z parametrami to zgadam sie z toba burton ronin ma zdecydowanie lepsze.

nevermind, i w cale nie dziwie sie ze mogla bys sie wypowiedziec na temat wygladu. Jestes "delikatniejsza" strona tego sportu i jak kazda z tych stron zwraca na to uwage :)

 

teraz troche tak nie na temat.

.......

Osobiscie spotkalem sie na stoku z tzw. rozowa landrynka. nie zaobserwowalem zadnego innego koloru po za rozowym - :mrgreen: blat,buty,spodnie,kurtalka,rekawiczki,gogle,szalik,czapka..

WTF - ile to musi byc nienawisci w czlowieku zeby sie tak ubieral na rozowo !? :twisted:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ADM, napisalem "delikatniejsza" czyli to juz oznacza ze jej nie znam. Ale ze jak by na to nie patrzec jest plci slabszej to samo z siebie wychodzi ze jest delikatniejsza lol - troche zakrecilem ale mam nadzieje ze intencje zostaly zrozumiane :twisted:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...