Skocz do zawartości

Co o tym myslicie ?:)


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj daje link do krótkiego filmiku z naszej hopy oraz link do fotki :) Looknijcie i dajcie znać czy sie podoba:P

 

http://www.sti.net.pl/~esnowboard/userfilmiki/bigjump.rar

http://www.sti.net.pl/~esnowboard/bigjump2.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trik zajebsity :D to Twoje wykonanie, tak ?

 

ale jak dla mnie to wsytzsko by było cacko jakby ta fota byla jakos fajnie zrobiona, no wiesz tak bardziej efektownie, wtedy ten trik moglby sie wydawac jeszcze bardziej hardocorowy niz jest i byloby lepsze oglone wrazenie, ale jak mowie trik fajny, wsoki lot :D tylko jak to sie nazywa ? , ja mam joba na punkcie fot snowboardowych. :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano to ja tam sobie skakałem :D A ten którego przeskakiwałem to Maq:D

Tam robiłem indy :D Na filmiku i na focie :D a co do fotki to mogło by być lepsze ujęcie - tak z bliska i jakos troszke od przodu ... nio ale fajnie było :D:D adrenalinka spora bo jakbym go przychaczył to nie było by ciekawie:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo wiem co o takiej adrenalince :D ja tak przeskoczyłas swojego Chlopaka, tyle ze to nie było celowe, hehehehe

 

nastpenym razem jak bedziesz robil ejszczet ego triki te zrob jakas fajna fote. :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bomba ten filmik! bercik super Ci to wyszło :D hehe my mamy tu w Jedlinie taką jedną chopkę ale da się na niej wykręcić najwyżej indy 180 i to wszystko :( ale szczerze przyznam, że byłem pod wrażeniem :D gratki

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno cos sie da na tej Waszej hopie Kazik wykrecic, no wiesz wiecej od tego 1-8 Indy. Troche umiejetnosci i wszytsko mozliwe:D:D ( no prawie :P )

 

a jak Bercik bedziesz miał juz jakies fajne foty ( takie profesjonalne ) to zapodaj ;:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh nio zapodam :) no ale w dziale fotki w tej galeri jest dużo foteczek z tamtej hopy i niektóre są naprawde zajebiste a przynajmniej mi sie tak wydaje:) Przeglądałaś chyba cały ten dział wojkowickie pola?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio można by ale to potrzeba skryptu i w sumie ten z galeri też sie chyba nadaje ale na tym serwerze go nie zrobie bo transfeer bedzie szybko padal a nie mam hajsu zeby dokladac caly czas:) pomyslimy. ak odbiore Twoje filmiki to wrzuce je do działu.

 

Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. 360 na ryj - hmm... no ehhhh.... chodziłoby mi o to.... to może ja to uproszcze...eeeeeeeee.... wiesz o co mi chodzi... yyyyy ;)

2. spoko bs boardslide - najlepsze z tych filmików

3. =auch!= bez komentarza (wysoki rail :lol: ) ;)

4. bs tailslide - nie wyszedł ci boardslide i trochu cie zniosło na jedną strone a nie żaden tailslide :lol:;)

 

spoko ogółem ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie to 3-6 podobało :D a głównie to mi sie ta hopa podobała i już sobie wyobrażałem jakby sie fajnie latało na takiej hopie bo tam widziałem niezły spad był za nią:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 10 months later...

Kaczor:D:D najlepszy ten ostatni filmik tzn slajd na dupie:D:Dnajlepsza jest zawsze jednomyślna reakcja ludu, a mianowicie:ooooooooo....uuuuuuu...:D:D nie powiem chyba bolało:D

 

a tak na serio to boardslide debeściarski:D:D

pozdro:D :grin:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...