Skocz do zawartości

Wiązania Union SL


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o opinie na temat danych wiązań- przeglądając allegro wpadły mi takowe, w wydaje mi się niezłej cenie (399zł). Obecnie mam na desce Burtony Cartel- pytałem w innym temacie, jednak chyba mają troszkę za dużo luzu po bokach (wiązania L, but 43) przez co nie czuję deski tak jakbym chciał- tzn. jest poprawa w stosunku do Strapteców, jednak to dalej nie jest w pełni to co bym chciał. Przede wszystkim dalej mam tendencję do nadmiernego ściskania wiązań co odbija się na bólu stopy po 2/3 godzinach jeżdżenia z zapiętą non- stop lewą nogą. Dodatkowo czasami zdarzało się że stopa ustawiała mi się po skosie w wiązaniu (jak zerknę i ustawię odpowiednio- prosto jest ok)- raz tego nie zauważyłem, zaliczyłem jedną glebę, drugą.. mówię- coś jest nie tak- spojrzałem na wiązania- luźno bo but się ułożył. Wynika to według mnie z tego że mam za dużo luzu w wiązaniu.

 

Więc wracając do tematu- co sądzicie o podanych Unionach (chyba trochę wyższy model?) w rozmiarze M/L (podają że od 40.5 do 44)?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Union SL to bardzo dobre wiązania. Za 399 to niezła okazja. Nowe czy używane ? SL-ki były jednym z wyższych modeli wiązań Uniona

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nóweczki z pudełkiem. Wziąłem je- obawiałem się że ktoś zgarnie- ewentualnie mogę oddać. Są odczuwalnie lżejsze od Carteli, wydają mi się też dużo bardziej "kompaktowe".

 

Czyli dobra decyzja :) Cieszę się.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Dopisuję- może ktoś będzie kiedyś szukał informacji.

 

W końcu miałem okazję pojeździć w Unionach- wcześniej miałem Voelkle Straptec'ki i Burtony Cartel (trochę za duże, ale mimo wszystko).

 

Teraz mogę powiedzieć że naprawdę czuję co się dzieje z deską. Stopy są zrelaksowane, a jednocześnie mam czucie tego co się dzieje. Od razu zniknął problem bólu stopy na wyciągach.

 

Cały czas się uczę jednak dopiero teraz- w parę zjazdów zacząłem ogarniać jazdę na switchu- bo w końcu czuję deskę. Naprawdę świetne wiązania.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...