Skocz do zawartości

Ocena sprzętu do freestyle


Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar skompletować sprzęt i mam parę pytań:

Buty: Burton Invader 2014 - mam do kupienia za lekko ponad 300, nowe, także chyba nie znajdę nic lepszego w tej cenie?

Do tego deska z wiązaniami, zależy mi na jak najniższej możliwej cenie, ale żeby dało radę spokojnie pojeździć i znalazłem na alledrogo dechę sapient evolution + wiązania raven s200 za 500zł. Wyczytałem, że jest ok, tylko czy będzie pasować z butami i największy problem, największa dostępna długość deski 153cm, przy moich wymiarach: 80kg, 180cm. Da radę na tym pośmigać czy będę się męczyć?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty w świetnej cenie i jeśli tylko dobrze pasują, to nic tylko brać.

Evo spoko deska z dobrym popem, ale na 80kg może być ciut za krótki, no chyba że głownie do jibbingu ją potrzebujesz. Do jazdy celowałbym w deskę około 156-157cm. Męczyć się nie będziesz, ale taka deska będzie mało stabilna przy wyższych prędkościach i będzie myszkowała. s200 szału nie robią i dopłaciłbym do czegoś choć ciut lepszego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie chciałbym też do jazdy po stoku, może znajdę coś używanego w dobrym stanie, a z wiązaniami celować też np w Raveny czy coś innego?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z wiązaniami celować też np w Raveny czy coś innego?

Raveny jak najbardziej mogą być ale nie s200. Minimum s250, ale możesz też popatrzyć np na Drake King

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...