Skocz do zawartości

Buty do 750 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Potrzebuje waszej porady. Chce kupić buty tak do 750zł. Co byście mi polecili. Byłem na desce dopiero z 5 razy. Bardziej nakłaniam się do jazdy po stokach z ewentualnymi trickami. Szybko się uczę i ambitnie podchodzę do sprawy.

 

Nie chce by sprzedawca wcisnął mi coś co tylko mu zawala magazyn.

 

 

Z góry wielkie dzieki :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty ogólnie tanie nie są no, ale nawet za nie 750zł to kupa kasy. Spokojnie możesz za to kupić wypasione, profesjonalne buciki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no za takakasę to buty już będą wypasione . Polecam firme Thirty Two - robią naprawdę jedne z lepszych butów. W tej cenie będziesz miał już jeden z wyższych modeli tego producenta. A jeżeli nie Thirty Two to może coś z Northwave.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak. Oglądałem wiele bucików. Przeważnie to 32 i Burton. System zapiana Boa wydał mi się interesujący ale pod względem praktycznym najlepiej trzymały noge tradycyjne sznurówki.

 

Postanowiłem wybrać miedzy:

 

Burton Tribute – 519 zł

32 Lashed – 559 zł

 

Są to modele tańsze niż 750 zł ale nie chodzi mi o cenę tylko o wygodę a w tych bucikach świetnie się noga trzyma choć nie ma żadnych bajerów dodatkowych. Jutro rano pójdę i jedne kupie.

 

[ Dodano: 19 Styczeń 08, 14:28 ]

Już buciki na stanie :D Wybrałem Burton TRIBUTE. Od razu w sklepie mi je nagrzali i pochodziłem w nich około 10 min by się dobrze dopasowały. Teraz tylko czekam na śnieg.

 

Odnośnie sklepu:

Polecam Multi Sport „MAYER” na ul. Mikołajskiej 12 Kraków. Sprzedawca naprawdę zna się na sprzęcie. Ma anielską cierpliwość i umie polecać towar. Nie tylko to co jest na pudełku mówi ale i swoje odczucia bo sam już parę lat jest w tym klimacie.

 

PS: Moja prywatna opinia o systemach wiązania. System Boa mi nie podszedł pisałem wcześniej dlaczego, ale Boa który ma dwa niezależne zaciski na górną i dolną cześć buta jest spoko.

 

Pozdro

Maver

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

witam wszystkich, godzine chodze po tej stronie bo chce zadac pytanie i nie wiem gdzie moge was tym obarczyc zeby jeszcze odpowiedz uzyskac, mianowicie.....zapomnialam :mrgreen:

mianowicie chodzi o zakup butow, tyle ze ja jestem zielona czy tam rozowa a biega mi tylko o to ze tej czesci odzienia nie chce wypozyczac i wolalabym kupic bo teraz tanio

widzialam koooope bucikow za jakies 200zł ale nie mam pojecia czym sie kierowac w wyborze, wiem ze temat pewnie was juz nudzi no ale jednak sie odwazylam :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki bercik za odpowiedz :mrgreen:

nie podejrzewam sie o zakupy przez neta, tym bardziej czegos co musze przymierzyc wiec to raczej odpada, tyle ze jak wejde do sklepu i zaczne stękać to wiadomo....potraktują mnie jak przysłowiową blondynkę i sprzedadzą coś co pewnie nie schodzi, nawet gdybym chciala zaświecic i rzucic jakims mądrym pytaniem to nie bardzo wiem jakim.....eh :razz:

 

[ Dodano: 24 Marzec 08, 15:31 ]

jeśli mogę się ośmieszyć to zadam inne pytanie ktore od wczoraj spac mi nie daje :mrgreen:

 

[ Dodano: 24 Marzec 08, 21:47 ]

gdzie ja wlazłam....

kto mi powie jak moge zdjątka wsadzic?

pytanie retoryczne....pewnie wszedzie jest napisane a ja tego nie dostrzegam...ale moze jednak sie dowiem :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...