Skocz do zawartości

Jazda na rajlu


Rekomendowane odpowiedzi

poziomo czyli na boardslide. Raczej nie ma opcji żeeby deska się złamała...... no chyba że spadniesz na tego raila z dużej wysokości i fes dużo ważysz :P Tylko taką ewentualnośc widzę :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

,,Moi Ziomki z wypozyczalni opowiadali"? O.o Dziecko,w któej ty jesteś klasie?

A poza tym deska musiałą być złej jakości/stara,bo normalna się nie złamie nawet jak wygniesz ją o ponad 90 stopni (a przynajmniej Burton :P)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę, że moi ZIOMKI z wypożyczalni, to jakie prosy są. Może wybijają się z kickera jakiego, przelatują 15m płaskiego i lądują na rejlu. Do tego pewnie ważą 150kg... Nie śmiejcie się z Jendrka... Koleś zna się na rzeczy. xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
Weźcie pod uwagę, że moi ZIOMKI z wypożyczalni, to jakie prosy są. Może wybijają się z kickera jakiego, przelatują 15m płaskiego i lądują na rejlu. Do tego pewnie ważą 150kg... Nie śmiejcie się z Jendrka... Koleś zna się na rzeczy. xD

 

no dokladnie moi tez tak robia ... gdzie mieszkasz moze mamy tych samych znajomych

 

 

 

Srubka - trafna uwaga (i to ja mam IQ zdzbla trawy??)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 months later...
  • 4 months later...

Dobre deski zanim zostaną oddane do sklepów przechodzą test wyrzymałości polegający na tym że się je wygina tak że byś zemdlał gdybyś widział tam swoją deske

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre deski zanim zostaną oddane do sklepów przechodzą test wyrzymałości polegający na tym że się je wygina tak że byś zemdlał gdybyś widział tam swoją deske

 

Dokładnie. To samo z nartami ;)

Jak kumpel instruktor zaczął mi je giąć, to myślałem, że się rozwalą w drobny mak ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...