Skocz do zawartości

Rękawiczki! :)


Rekomendowane odpowiedzi

cześć wszystkim.

 

założyłem temat o rękawiczkach bo nie znalazłem takowego :)

 

zapewne każdy z was jeździ w rękawiczkach, jakie uważacie za najlepsze, w jakich jeździcie, ile trzeba wydać na porządne rękawiczki, jakie powinny mieć "gadżety", czy można kupować je ciut większe aby zostały na następny sezon czy raczej nie powinno się tak robić, jakie firmy są najlepsze?

 

a ja opowiem wam o swoich :)

dostałem je pod choinkę z Brugi, bardzo dobra firma produkuje kurtki, spodnie itd. itd. :)

do rzeczy. Rękawiczki posiadają wycieraczkę! jak to zauważyłem to normalnie nie wiedziałem o co biega! :D:D porządnie pozszywane, materiał bardzo delikatny w dotyku :):):), hmmm tak patrze sie na te rekawiczki i mysle co by tu dopisać a no tak! bardzo ważne (chyba) ochrona na paliczki (specjalnie utwardzany materiał), rękawiczki pozwalają na pewniejszy uchwyt orczyka ponieważ są wykonane z materiału bardzo... hmm nie chcę napisać lepkiego tylko a niech będzie lepkiego :):):) dopiero w weekend je wypróbuję więc sie okaże czy są to dobre rękawice na snowboard czy nie ;):);)

 

pozdrawiam, prz3m3kbb.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większych na pewno nie kupuj, bo ręka raczej nie rośnie jakoś kosmicznie szybko. xD Szczególnie jak się jest w naszym wieku. Poza tym przydają się właśnie jakieś wzmocnienia, szczególnie na nadgarstek, bo to najbardziej narażone na kontuzje miejsce podczas jazdy na desce. :P Ja kupiłem jakieś zwykłe rękawice Voelk czy coś... Tak na szybko kupowałem. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

ja kupiłem wzmacniane vikingi ale juz po pierwszym przejedzie zauwazułem ze przetarły mi sie na wewnetrzych stronach w miejscu konczenia sie usztywnien czy to normalne czy jakies rekawice do bani niby 140 zł ale kto wie :/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Viking to raczej firma, która nie zapewni Ci niezniszczalnych rękawic. Cena nie zawsze jest najważniejszym kryterium. Rozwaliłem 3 pary rękawic Burtona po 200 pln w przeciągu jednego sezonu. Reklamacje rock.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Jak chcesz Tym badać odbyty kosmitów może i dobre. Ja tam nie czułbym się komfortowo w takich wielkich heblach.

 

Ot co.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh nie!

 

Dzięki specjalnym wzmocnieniom i bardzo wysokiemu rękawowi gwarantują maksymalne doznania nawet w najbardziej exstremalnych warunkach.

 

Na pewno doznania są cudowne! Może poczujesz, że masz rękę jak spadnie Ci na nią jakiś odłamek skalny.

 

Ktoś się pyta mnie o zdanie czy prosi o słodzenie i denne napisanie "huh, nie chce mi się wchodzić na ten za***any link, ale pewnie są spoko"?

 

Pozdrawiam chłopaki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mam podobne rękawice i powiem szczerze że nie jeżdżę w nich bo są nie wygodne , za duże...wole jeździc w zwykłych cienkich rękawiczkach niż w nich :razz: ogólnie niezbyt komfortowe.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, jestem poczatkujacy i chodzi o to, ze tez planuje kupic swoje poczatkujace rekawiczki. Boje sie zlamac nadgarstek, wiec chce kupic takie z plastykowym wzmocnieniem od wewnatrz. Byc moze nawet sobie kupie uzywane, bo jestem poczatkujacy i wcale nie wiadomo czy dlugo pociagne ten temat θ:) A teraz do sedna.

Jak kupic rekawiczki przez internet? W roznych miejscach pisza o rozmiarze najdluzszego palca (bez urazy, wszyscy wiemy, ze to jest palec srodkowy:). Moj palec najdluzszy ma 9 cm, szerokosc dloni (u nasady palcow, czyli tam gdzie sa 'kostki') to tez 9 cm, a dlugosc dloni od czubka najdluzszego palca (excuse moi) do konca dloni to 19 cm. Czy w takiej sytuacji rozmiar meski L bedzie OK? Z gory dziekuje, jakos mi zalezy na kupnie rekawiczek, choc jestem poczatkujacy (na desce nigdy nie stalem jeszcze, dopiero planuje w ciagu 2 tygodnii to pierwszy raz zrobic).

Buziaczki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łatwiej pójść do sklepu sportowego,i kupić zwykłe rękawiczki ze wzmocnieniem na nadgarstkach? (które też nie jest z tego co wiem niezbędne)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja odkąd zaczęłam jeździć (tzn uczyć się w zasadzie) to jeżdżę w takich najprostszych - tzn wiadomo - takie żeby za szybko nie przemakały ale bez jakichś cudów- upadłam milion racy i jakoś w ręce nic sobie nie zrobiłam. dobre rękawice to mają może większe znaczenie dopiero przy skakaniu na boxach czy czymś takim... a tak do normalnej jazdy mi wystarczająte które mam. pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkujacy moim zdaniem rozmiar L będzie odpowiedni dla Ciebie. A co do rękawiczek z tymi plastikowymi wkładkami to ja mam mieszane uczucia co do tego.. no ale to Twój wybór. Najważniejesze żeby były ciepłe i nie przemakały za szybko.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady. W takim razie pewnie daruje sobie te wkladki.

 

[ Dodano: 21 Luty 08, 09:22 ]

Kupilem sobie w decathlonie takie http://www.decathlon.com.pl/PL/product_8040298-24125858/ zdaje sie ze za 69,95 zl na wyprzedazy. Mialem straszne problmy z dobraniem rozmiaru, bo nie wiedzialem czy reka powinna miec duzo luzu wewnatrz czy nie. No ale kupilem XL. Jeszcze raz dzieki za odpowiedzi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pół swojego pierwszego sezonu jeździłem w polarowych,i mało odmrożeń się nie nabawiłem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skoro ci odmrażają palce,to czemu nie kupisz lepszych rękawiczek?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...