Skocz do zawartości

raven s250 a rozmiar buta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Zaczynam przygodę ze snowboardem, kompletuje sprzęt. Problem mam co do rozmiaru butów/wiązan. Mianowicie buty mam salomona, co mi się wydaje dziwne, rozmiar 49 (31,5 cm) (normalnie nosze 45) są idealne, ale teraz pojawia się problem co do wiązań. Według opisu wiązania raven s250 L są dla butów 40-47 i teraz czy ktoś się spotkał w praktyce jak wygląda ta rozmiarówka, tzn czy wejdą takie buty jak moje. Najlepiej by było w sklepie przymierzyć ale z tego co pytałem/sprawdzałem z necie to we Wrocławiu nie znalazłem sklepu gdzie by były te wiązania więc pozostaje kupno przez neta.

Z góry dziękie za pomoc.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam sporo osób, które kupiło za duże buty. Czy jesteś pewien, że przy wyprostowanej w kolanie nodze stopa dotyka końca buta, a wygodnie robi się po pochyleniu piszczela na język buta? We Wrocławiu znajdziesz te wiązania przy Teatralnej lub jest jeszcze jeden sklep, który się przeniósł i nie pamiętam adresu, ale znalazłem w necie tel. 505 300 711.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty są idealne, praktycznie brak luzu ale nic nie ciśnie. Jutro podskoczę na Teatralną na giełdę, bo faktycznie akurat tam nie byłem. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...