Skocz do zawartości

dobra kurtka?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kto może mi polecić jakąś fajną kurtałe w przyzwoitej cenie?? Wiecie żeby miała jakiś fajny wygląd tzn żeby była fajnie kolorystycznie dobrana no i żebym nie musiał sprzedawac deski ,butów i wiązań żeby ja kupić :P:P:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja mam kurtke Smith's. ma wszystko co trza (ściągacze, kieszonki na skipass, wentylacje) i wybuliłem za nią marne 200 złotyszy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w zeszłym sezonie kupiłem kurtke no ale pozniej po praniu puscily kolory i siwe zrobiło sie różowe (bo ogólnie kurtka dużo czerwonego miała) no ale była na gwarancji i kase oddali - teraz trzeba na jakieś obniżki polować:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

a powiedzcie mi co myslicie o tych kurtkach? Na pewno wszystkie są już całkiem ok ale która wg was jest najlepsza? Bo intensywnie się zastanawiam nad kupnem i podoba mi sie ta kurteczka Session Hindsight

 

http://supersklep.pl/produkty/kolekcja_meska/snowboard/kurtki_snowboardowe/kurtka_snowboardowa_sessions_hindsight__grey_/

 

http://supersklep.pl/produkty/kolekcja_meska/snowboard/kurtki_snowboardowe/kurtka_snowboardowa_foursquare_insulated_elbow_articulation__red_/

 

http://supersklep.pl/produkty/kolekcja_meska/snowboard/kurtki_snowboardowe/kurtka_snowboardowa_sessions_chameleon__gray_lite_/

 

[ Dodano: Czw Paź 05, 2006 9:55 pm ]

nikt mi nie odpisuje .... :cry: nikt mi nie pomógł i wybrałem sam:) kurteczke session hindsight mam już w domciu i ogólnie to musze powiedzieć że wydaje się że będzie się dobrze sprwdzała ale o tym to sie przekonam dopiero jak bedzie zimno i spadnie śnieg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

w sumei to fajna jest ale musze poczekać do zimy i wtedy zobaczymy jak się sprawdza w terenie:) bo z wyglądu i z opisu jest ok. Kurteczka jest lekka i wszystko wskazuje że będzie się dobrze spisywała no ale poczekajmy :grin:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem sobie Quicksilvera model Civic 5000/5000 i jestem bardzo zadowolony. wiecej chyba nie potrzeba... bielizna oddychajaca , golfik i kurtka na to (wiekszych parametrow nie potrzeba - nie ma mrozow typu -20 czy tez - 30 (oczywiscie pomijajc ostatni rok)

 

chociaz teraz jak widze to powoli niektore osoby wkraczaja bardziej nie pod kurtke jako czesc uzytkowa - tylko kurtka jako sposob na wylansowanie sie na stoku... a chyba nie o to chodzi w snowboardzie.... czy moze ktos z was jezdzi dlatego ze jest to modne i sa fajne ciuchy...? bo tak to wyglada patrzac po niektorych postach...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak mam byc szczery to chcialem sobie kupic jaka fajna szpanerska kurtke albo moro, ale mama powiedziala ze nie ma kasy na takie bzdury i ze na desce bede jezdzic w kurtce co rok temu chodzilem i musze przyznac ze jestem troche zadowolony bo nawet jesli nei jest to kurtka snow. to ma sciagacze przeciwsniezne na wysokosci zeber i rekawach i jest wygodna i ciepla , ale co do mody i nosenia ciuchow to u mnie i tak to nie jes modne :D hehe

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...