Skocz do zawartości

Kask - używasz?


Gość Albercik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

biedny jendrek...moze lepiej jendrutek :mrgreen: ...Hahahahahaha....jaki leszczyk...panie i panowie, proponuje wrocic do tematu... :razz:

ja po jednym bliskim spotkaniu mojej glowy z lodem na stok bez kasku sie nieruszam :razz: i to nieprawda ze kask wyglada zle...naprawde jesli jezdzisz w szerokich spodniach i luznej kurtce to "malutka główka" w czapeczce dopiero wyglada dupnie...kaski sa soko :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm wydaje mi sie ze kask jest calkiem w trabke, skoro kask zle wyglada to w nim nie jezdzij po prostu. nie trzeba sie sprzeczac, wystarczylo napisac : "nie jezdze w kasku" tyle....

osobiscie w kask sie zaopatrzam poza trasami i pomaga, wtyedy nie zastanawiam sie jak wyglada ale ze mi pomoze i czuje sie bezpieczniej, 2 wstrzasy mozgu robia swoje i zaluje ze wtedy bylem glupi i kasku nie bralem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Ja wlasnie zakupilem sobie kask R.E.D'a i jest w pompke:) chcialem zakupic napoczatku z wbudowanymi sluchawkami, ale wydawal sie mega wielki!:) ten jest wygodny, super pasuje, nie lata nie uciska i mozna go uzywac takze na rower:) dla mnie bomba. a co do wygladu to smiesza mnie ludzie poczatkujacy jak ja w parkach bez kaskow. Troche rozumu...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W minionym sezonie ładnie się wyłożyłem na boxie. Mimo kasku leżałem dobrych parę minut na śniegu, także dla mnie sprawa jest prosta. Wygląda śmiesznie, czy nie - kask zawsze mam na sobie, przynajmniej w parku. :]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Kask to bardzo dobra inwestycja, szczególnie na początek! Nieprawdą jest, że źle wygląda na głowie, powiem więcej, kaski prezentują się wyśmienicie. Coraz więcej ludzi jeździ w kaskach. Są dość komfortowe, lekkie, dobrze trzymają gogle no i gwarantują bezpieczeństwo głowy. Sam jeszcze nie posiadam własnego, ale gdy tylko dostane jakiś zastrzyk gotówki, ruszam do sklepu!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku spotkałem deskarza ktory jeździł w snowparku. nie miał kasku. co chwile wyśmiewal innych deskarzy w kaskach ze to niby noby cykory itp. nastepnego dnia gdy sam jezilem na dole stoku zauważyłem tylko karetke i nosze. okazalo sie ze to ten"odwazny" lezy nie przytomny na noszach. potem dowiedzialem sie ze walnol glową o rejl(musial mocno uderzyc). Pewnie od teraz bedzie uzywal kask (aha po 2 dniach wyszedl ze szpitala, na szczęście).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 11 months later...

jako iz to moj pierwszy poscik to witam wszystkich serdecznie :)

 

bedzie to ju zmoj czwarty sezon na desce jednak dopiero w tym roku zdecydowalem sie na kask, zwykle wystarczala mi moja czapaja oraz kaptur na glowie :) jednak po ostatnim sezonie i kilku bliskich spotkaniach z czeskim lodem na stoku stwiewrdzilem iz kask jest niezbedny :P zwlaszcza ze na dniach jade w jeszcze wyzsze gory. Bynajmniej z kaskiem to jak z okolarkami do plywania przymierzasz 100 par pasuja idealnie 3 :) w sensie nie czujesz ze sa :) tak wlasnie bylo w moim przypadku :) mierzylem kaskow chyba z 200 i w koncu trafilem na taki calkowicie nie odczowalny :) wiec dla wszystkich maruderow twierdzacych ze jest nie wygodny i ogranicza - jedna rada - szukac dalej :P kazdy ma inny profil glowy i inne preferencje :)

 

mi podpasowal ten holcik

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygoda jest ważna, ale nie zapominaj też o tym, że kask musi dobrze przylegać do głowy, nie może być luźny i się chwiać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Ja wczoraj zmuszona byłam kupić kask. Wszyscy do okoła na mnie naskoczyli i powiedzieli, że nie wpuszczą do snow parku bez kasku. W sumie jestem zadowolona, mam czarny rossignol'a, teraz bd spokojnie mogła jeździć bo pamiętam ostatni sezon i moje spotkanie tylnej części głowy z lodem. ;/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...