Skocz do zawartości

zbroja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chcialbym sie zapytac was czy warto kupic zbroje gdy chce sie zaczac jezdzic po boxach i railach?? Jezeli tak to jaka byscie polecali?? myslalem nad zbroja EARTHWORKS.. podaje link... http://www.dropbikes.pl/e-sklep/index.php?p=productsMore&iProduct=20&sName=Earthworks-Intercooler&PHPSESSID=272ff04895700318a917fdebced6391e

 

czekam na wasze opinie

pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prawie identyczną zbroję i ogólnie max z niej zadowolony jestem. Naprawdę bardzo poważne upadki są w niej prawie bezbolesne. Warto takie cacko mieć szczególnie na duże skocznie i właśnie przy jibbowaniu się przydaje. Poza tym na allegro taniej znajdziesz identyczną zbroję. :] Ja kupiłem za niecałe 3 stówki... 250zł chyba...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

hmmm wkoncu nie kupilem tej zbroi... sprzedawca sklepu poradzil mi zebym kupil 661 Metal Mulisha Core Saver i do tego 661 Pro Bomber Shorts ... wszystko razem tworza niezla calosc... podobno zbroja earthworks nie jest tak wygodna jak 661... i moze cos w tym jest... ta zbroja 661 jest naprawde porzadna... wygodna i nie ogranicza ruchow... polecam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...