Skocz do zawartości

allo


Rekomendowane odpowiedzi

hej mam pytanie. Jestem poczatkujaca jesli chodzi o jazde na desce,jezdzilam troszke w zeszlym roku. Chce kupic deseczke,buty i wiazanie.Co powiecie o tym komplecie?

http://www.allegro.pl/item268524050_deska_snowboard_rossignol_district_wiazania_40_.html

i buty http://www.allegro.pl/item266395816_head_1_80_black_2006_07_nowe_super_cena_.html

zastanawiam sie jeszcze nad firma northwave .Prosze doradzcie cos:) pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do butów to ja bym jednak kupował w sklepie i pomęczył trochę sprzedawców, bo w zasadzie w niewygodnych butach sie jeździ baaardzo nie fajnie ; / Ja kupiłem na necie i potem przez pierwszy sezon po paru godzinach jazdy byłem strasznie zmęczony, bo musiałem używać więcej siły, buty nie były dopasowane...

A co do deski to podaj swój wzrost chociaż, o wagę i rozmiar buta nie będę pytał, ale wzrost jest bardzo ważny :wink: Jeśli masz zamiar kupić deskę na jakieś 2 sezony to bierz taką ~20cm niższą niż Ty masz wzrostu, bo łatwiejsze będą początki ;)

Art o wybieraniu butów

Art o wybieraniu dechy

I takie podstawy o wybieraniu sprzętu :wink:

 

A tak w ogóle witam :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki

mam 173 wzrostu i waze 56kg,myslalam o dl 150zeby pojezdzci wlasnie ze 2sezony.a jakie masz zdanie o northwave? Zastanawiam sieczy nie wziac deski butow i wiazan tej firmy

 

[ Dodano: 12 Listopad 07, 20:40 ]

o zesz w morde,

czytam i stwierdzam ze bez wizyty w sklepie z butami sie nie obedzie.Szkoda bo propozycje na necie przedstawiaja sie bardziej ekonomicznie-kasowo:) ale dzieki za artukuly.

Jesli ma ktos jeszcze jakies zdanie to bede wdzieczna:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam butki z northwave i nie narzekam całkiem dobrze mi się w nich jeździło i wykonanie też niczego sobie freedomy są trochę twarde ale mi to akurat nie przeszkadza (pisze tam jaka jest twardość tych?bo nie zauważyłem) a co do dopasowania to zawsze można wymienić:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy to rozmiar M czy sprawdzac to dokladniej? :) sprzedaz najprawdoopodobniej bedzie wysylkowa:)

a co na temat deseczki northwave?

Koles ktory to sprzedaje tlumaczyl mi dosyc dlugo ze jest lepsza od rossignola,ale pytam praktykujacych:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te wiązania to jest rozmiar M/L więc to troche zmienia postać rzeczy :-P Sam mam taki rozmiar wiązań przy rozmiarze buta 45 z tym że mam je maksymalnie powiększone (dobrze że miały regulacje bo inaczej to bucik by mi fajnie wystawał)

 

eve_1 myśle że wiązania w tym rozmiarze będą dobre.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się w zasadzie na firmach nie znam zbytnio, ale mam mieszane uczucia co do firm 'narciarskich'. Najlepiej niech się wypowie ktoś kto ma doświadczenie. Ogólnie lepiej brać deski firm zajmujących sie jedynie snowboardami, ale są wyjątki, bo np. deski elana sprawują sie świetnie :roll:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Nie jest powiedziane, że firma, która produkuje dobre narty będzie produkować złe deski. Poza tym co ma np. rakieta tenisowa do deski snowboardowej? Nic... A Head produkuje i to, i to. Zresztą podobne obawy można mieć przy obu w/w firmach. Northwave głównie produkuje buty i ewentualnie wiązania. Szczerze mówiąc nie spotkałem się jeszcze z deską tejże firmy. :] Rossignol robi dobre deski... Podobnie Salomon.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałam że jak sie spytam na forum to nie bede miec obaw,albo chociaz nabiore odrobine pewnosci co do deski :) a widze ze jest mi jeszcze ciężej:) tak to juz jest:)

a czy ktos z Was sprowadzal ze stanow deski? na ebayu sa bardzo ciekawe propozycje :) np

http://cgi.ebay.com/NEW-08-FLOW-VENUS-155-WOMENS-SNOWBOARD-BINDINGS-BOOTS_W0QQitemZ260182472056QQihZ016QQcategoryZ36297QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

ale nie wiem jak jest z clem. Gdyby ktos, cos, to czekam na wiadomosc:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można trafić na coś nieciekawego. Nie pamiętam kto, ale komuś udało sie np. połamać w tydzień deseczkę Nitro <_<

A co do firm 'narciarskich' to wiem, że nie jest tak zawsze, ale jak ktoś sie koncentruje na dechach to są większe szanse, że zrobi coś dobrego ; )

A co do firmy NW to pierwszy raz widzę ich deseczkę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem dobre opinie o deskach rossignola, w większości ludize sobie chwalą te deski. A o deskach Northwave to nie słyszałem wogóle :neutral: Oni robią też deski ? Ja byłem przekonany że tylko buty ... A jakie wiązania chcesz sobie kupic ??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oni robią też deski ?

To jest jedna "rodzina" - deski Venue, zapięcia Drake i buty Northwave.

ja słyszałem dobre opinie o deskach rossignola

Ja również. Bardzo porządny sprzęt. Zresztą Brelok jeździ chyba na Rossignolu. Nie pamiętam jaki to jest model, ale ma taką zajebistą powierzchnię ślizgu, która wydaje taki zajebisty odgłos podczas jazdy xD

Jak jak dotąd słyszałem tylko, że elan robi ciekawe dechy

Mało słyszałeś ; p I chyba dość mało wiarygodnie bo deski Elana to raczej średniawa ;]

Też miałem kupować te drakei, ale trap zapinany na jedną pompkę i dziwną gumkę mnie nie przekonał ;) .

Żałuj, bo to bardzo fajne wiązania.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...