Skocz do zawartości

Gdzie spędziliście albo spędzicie ferie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pochwalcie się gdzie to byliście albo będziecie ?? Ja to narazie musze sesje zdać a został mi juz tylko jeden egzamin i może gdzieś sie wybiore troszke pośmigać chociaż nasza hopa w zupełnosci mi wystaracza ale nie powiem bo pośmigałbym sobie gdzies .....jakiś freeride... sie rozmarzyłem:P

 

Więc gdzie byliście ? może chcecie się pochwalić fotami z wyjazdu? Dodawajcie je do działu fotki:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karpacz, ośrodek "pod stokiem" z biurem podróży Globtour ze Szczecina.

Było super, ludzie dopisali, instruktorzy dopisali, nauczyłem się jeździć na desce SUKCES! ;)

Nie myślałem że ten sport mnie wciągnie, ale mnie wciągną i nie mogę doczekać się przyszłego sezonu :P

Teraz będe kupował deske i za rok pojeżdżę na własnym sprzęcie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super :D:D fajnie że Cie wciągnął ten sport :) a jak tam stoki ?? sniegu duzo bylo ? moze masz jakies foteczki ??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia były, ale bardziej takie w ośrodku, bo nie mam jeszcze swojego aparatu, a kumpela na stok nie chciała brać :(

Stoki super, w sumie tylko na kolorowej był lód w jeden dzień ale tam tylko dwa dni zjeżdżaliśmy; tak to Szklarska, Kopa, Harrachov.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schwarzwach - Austria:

4 dzień pobytu, godzina 14:00 - złamana ręka....

 

that's all about snowboarding :twisted:

 

foty:

widoczek - klik

nasz trener, Domin - klik

ziooom, Jonger - klik

bałwanek^^ - klik

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oll 4 dzien i zlamana reka, cieniutko :/ jak to zorbiles ?

 

ja wlasnie wczoraj wrocialm z Korbielowa. Jazzzdy byly niezle, tak mi jest szkoda ze juz wrocilam, posiedzialabym tam jeszcze z tydzien. Foty wrzuce do galeri jak bede miala na kompie.

 

pzdr :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to superrrr:) czekam na fotki :D:D:D waruneczki pewnie wypasione:) a byłas na tej imprezce planety??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ifi kiedy będziesz mieć foteczki ?:> bo jestem ciekawy:) tzn kiedy wrzucisz je do galeri?:) jak będziesz wrzucać to najlepiej wrzucaj je w rozdzielczości 1024 x 768 :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Nie ma sie cyzm chwalić. Byłem w dupnej Zawoi na Mosornym Groń. Tam trasa jest beznadziejnie przygotowana. Jak chwycily mrozy to byl lód na stoku! A przed mrozami to tak kolo 14-15 robiły sie muldy i 0 przyjemnosci z jazdy! Nie polecam Mosornego Gronia! Ale naucyzlem sie wyjezdzac na orczyku!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłem na słowacji w zacnej miescinie zwanej KrOmPAchy... stoczek naprawdę świetnie przygotowany, miejsca na hopki, freeride w tamtejszym lasq, ogólnie gites :)

 

 

aha, jak niedługo będe miał jakieś fotki z wyjazdu to zapodam... choć nie obiecuję niewiem ilu...

 

a tu fotka tego stoq z zeszłorocznego wyjazdu:

 

img_0810.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio jak byędziesz miął fotki to wrzucaj do galerii.

 

Stok sie wydaje być całkiem fajny:):) jaką ma długość:?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natopiast także byłem na Słowacji i w też jakże to zacnej mieścinie, a mianowicie Oscadnicy (Wielka Racza). Warunki na trasach świetne do godziny 12. Potem robiło sie gęsto i muldziasto więc wolałem posmigać po lasku:) a tam trasa była konkretna:) hopy na stoku były ale brak raili. Mieszkałem razem z 8 przyjaciółmi w domku u gospodarzy. Takie życie mi sie w pełni podobało:) Plan dnia: 7.00 - pobudka, 8.00 - na stok, 12.00 - obiad na stoku (wyprazany syr:) cudo w gebie:D ) 16.00 - powrót do domku i kąpiel, 17.00 - rozpoczęcie biby w domku, 20.00 - zwiedzanie pobliskich klubów na autopilocie. Żyć nie umierać:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłem standartowo w Szpindlu gdzie zawsz BSS snowboard school dba o przygotowanie snowparku..mowiac krótko zajebista miejscówka. Polecam Stok sv. Petr i Medievin (czy jakos tak) dobre snowparki - hopki po 5m i 10m raile, boxy ,rainbow a na Petrze Half-pipe. :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no KAczor jak tak patrzyłem na te fotki i filmiki to widziałem że naprawde dobrze przygotowany ten snowpark....nio tak to porzadnie wyglądało:)

Może znasz jakąś stronke gdzie znajde info o tym snowparku albo sam mi powiesz jakie elementy tam są i ich wymiary to bym napisał opis do działu snowparki:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 months later...

hehe a ja spedzilem na stoku w Bobliwie (750 m maly kat nachylenia :) ) ale jedna hopka byla zrobiona i uda mi sie nawet kilka razy wyladowac w nadchodzacym sezonie zrobie kilka zdjec ale nie ma co ogladac:D eheh ale gdzie mam isc jedynie do pobliskeigo lasu ale git :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 months later...

Ja mam pierwszy w tym roku ferie,więc może być nieciekawie ze śniegiem,ale rodzice już zapowiedzieli że jedziemy na Hopok na Słowacje (wybaczcie, pisownie,nie znam poprawnej :P)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ferie mam za tydzień...

Rok temu było źle (bo ostatni),w tym jest źle (bo pierwszy),ale gnębią tą naszą Małopolske...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...