Skocz do zawartości

Wkrętak i kluczyk


Rekomendowane odpowiedzi

WKRĘTAK I KLUCZYK

 

Wkrętak i kluczyk również warto mieć przy sobie podczas jazdy. Jeśli chodzi o wkrętak to sprawa jest oczywista. Jeśli poluzują nam się śrubki od wiązań, a w skutkach całe wiązanie zacznie się nam przemieszczać to należy szybko przykręcić. Nie przykręcenie, raz że nie umożliwi nam normalnej jazdy a dwa może spowodować uszkodzenie insertów. Warto wiedzieć ,że wymiana insertów w serwisie to ok. 200zł-nie życzę nikomu. Najlepiej żeby wkrętak był małych rozmiarów(chyba że masz plecak). Jeśli chodzi o kluczyk to mam na myśli 8, która może być przydatna do dokręcenia paska przytrzymującego but snowboardowy.

 

to fragment artykuły z portalu ... i mam parę pytań do was

Czy wy jeździcie z czymś takim?

Gdzie znajdę najtaniej takie cudo które nie zrobi mi krzywdy podczas jazdy?

Jak często dokręcacie wiązania?

Bo powiem szczerze że ja przez cały zeszły sezon dokręcałem wszystkie śruby może ze 2 razy i nie były poluzowane. Jeżdżę na desce i wiązaniach nideckera .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj i tak jeżdżę z plecakiem, więc nie mam problemu z zabraniem jakiegoś śrubokręcika. Poza tym takie coś nie tylko przydaje się do dokręcania wiązań, ale też np. do zmiany kątów. Zależnie od tego jak i gdzie planuję jeździc, odpowiednio dobieram sobie kąty.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...