Skocz do zawartości

bonfire arc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo zalezy mi na tej kurtce: http://www.test.snowboardshop.pl/kurtka-bonfire-pineb-2012-p-14291.html tylko ze przeszukalem internet wzdluz i wszerz i nie moge jej nigdzie spotkac. Pojawily sie w styczniu na stronie www.snowboardshop.pl ale nie mialem niestety gotowki a poza ta firma nie mam zielonego pojecia kto jeszcze tu w polsce importuje produkty bonfire'a. Mial moze ktos stycznosc z ta kurtka? jesli tak to jak ja oceniacie? no i oczywiscie, czy daloby rade jeszcze ja gdzies w polsce kupic, bo zakupy z innego kraju nie wchodza w gre ze wzgledu na drogie koszty transportu. Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koniecznie zielona? i jaki rozmiar?

Zostały nam czerwone a kurtka to konkretny wypas ;) osobiscie posiadam Baker'a ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sprzedajesz w Wawie na niepodleglosci tak? :) no wlasnie dzwonilem tam i wiem ze sa czerwone a mi jednak zalezy bardzo ale to bardzo na zielonej. Rozmiar to prawdopodobnie M (klatka ok. 104 cm, talia ok 80cm i biodra/pas okolo 84cm, wzrost 179cm). Nie wiem wlasnie o co chodzi bo na glownej stronie nie macie juz w sprzedazy a na tej stronie co wyzej podalem sa dostepne w pierwszej cenie i mozna nawet dodac do koszyka i zaplacic :) ale skoro jest tam (test) przed pelnym adresem wiec mysle ze to przedawnione. Jestem z okolic krakowa i slyszalem cos o Amer sports na ul. Bociana 22a ale dzwonilem i nikt nie odbiera i nie wiem wlasciwie czym oni sie tam zajmuja czy maja tam sklepy czy samo biuro dystrybucyjne i tez czy maja produkty bonfire'a czy tylko salomona bo w sumie do nich mnie skierowala glowna strona bonfire & salomon.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, ja z walu miedzeszynskiego ;) ale zielonej nie mamy

Amer Sport to firma, ktora posiada Salomona, Bonfire, Sunto, Atomica i jeszcze jakies tam firmy. Zajmują się dystrybucją, z tego co wiem, nie prowadza sprzedazy detalicznej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha ;] No to szkoda bo interesuje mnie wlasnie taka kurtka w takim kolorze, bo widzialem tez z 686 i innych firm zielone ale strasznie blade albo takie jaskrawe a ta wydaje sie byc intensywna zielenia, taka zbalansowana... to nikt nie ma pomyslu jak zdobyc ta kurtawe?:P a nie wiesz moze czy w przyszlym sezonie wystawia je? bo ewentualnie poczekam bo mam na teraz jeszcze kurtke ale chcialem zmienic na wlasnie taka jak bonfire arc.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak u nas nie ma to poszukaj u zachodnich sąsiadów albo w USA shipping teraz nie jest taki drogi a dolar nisko stoi więc w grę wchodzi tylko cierpliwość bo paczka będzie trochę szła :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem wyzej ze to nie wchodzi w gre ;) jak beda jakies problemy to dogaduj sie z nimi potem i odsylaj w 2 strony 100 zl pewnie przesylka jak bym chcial reklamowac... bez sensu. To widzialem nawet blizej bo w hiszpani ale tak jak mowilem, z poza Polski nie zamawiam bo czasem w polsce jak sie cos kupi przez allegro to mozna sie natrudzic a co dopiero za granica nie mowiac o zamawianiu produktow zza oceanu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...