Skocz do zawartości

Ludzie z okolicy Oświęcimia,Pszczyny czy nawet Bielsko/Tychy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Byłem w ubiegłą Niedzielę. Śnieg b. dobry, zero lodu. Lądowało się nawet po upadku mięciutko :)

Gorzej z hopami. O ile pierwsza (ta bez flatu) była ok, to druga (z flatem) była po lewej stronie zniszczona, przez co gdy chciało się maksymalnie wybić trzeba było wjeżdżać na wąski odcinek z prawej strony, a to czasami kończyło się lądowaniem za bardzo w prawo, obok ubitego odjazdu.

 

Liczę na dobry reshape i jazda :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

guzik;p ale jak bedzie snieg to next week;d na 100%:) mogles przyjechac do nas popic bo troche nas bylo;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

szczerze nie spodziewalem sie ze gdzies jeszcze snieg zobaczeXD w kazdym razie w ten weekend bedzieatakowac jakis stok, jesli bedzie snieg:)bo narazie juz od miesiaca dlaismy sobie spokoj,...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedziele dało się jeszcze pojeździć na Nowej Osadzie w Wiśle.

 

Dzisiaj będę w tej okolicy, jak się będzie dało to pojeżdżę z dwie godziny i czas zawiesić sprzęt na kołku.

 

BTW, Kotelnica w Białce podobno kończy w lany poniedziałek i ma być za fee. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie szukamy szukamy sensownych warunkow, i otwartych wyciagow w okolicy i jedziemy chodzby jutro;p rogaty/wampir masz cos na oku? mysle ze w weekend raczej pewny soszowXD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Nowej Osadzie byłoby całkiem OK, gdyby nie placki nie nadające się do jeżdżenia.

Podobno na świąteczny weekend ma być przygotowany stok (cytuję) "na cacy". Z pogody wynika jednak, że będzie za ciepło...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...

Przepraszam za dublowanie posta ale chce odświerzyc temat z tamtego roku;p

 

Zima się zaczęła i tu moje pytanie kto z ww okolic wybiera sie w najblizszym czasie na deche?

 

Moja ekipa wyjechala do wloch, nie wzieli mnie bo mam sesje w tym terminie toteż szukam jak przybłęda...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dublowanie posta ale chce odświerzyc temat z tamtego roku;p

 

Zima się zaczęła i tu moje pytanie kto z ww okolic wybiera sie w najblizszym czasie na deche?

 

Moja ekipa wyjechala do wloch, nie wzieli mnie bo mam sesje w tym terminie toteż szukam jak przybłęda...

 

Qrde, widzisz... sam wczoraj musiałem jechać do Wisły. A na forum nie miałem wczoraj czasu przed wyjazdem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wez jutro jedz z nami do zawoi:D

 

co ty an to?;>

 

Bardzo chętnie, ale tam się jeździ do 16, a do tej godziny to ja pracuję. Dupa blada zatem.

Prawdopodobnie w przyszłą środę znów się wybiorę do Wisły. W weekend raczej ciasno będzie :/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...