Skocz do zawartości

Sprzęt dla początkującego


Rekomendowane odpowiedzi

I czemu akurat nitro i burton a nie np raven (chociaz tu ja sie dalej boje coś kupować) czy voelkl a może k2 czy do tej ceny sapiet(jak sie poduczysz;p)?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś osobą początkującą to szukaj deski AM i w tej cenie odpuść sobie burtona bo nic ciekawego raczej nie znajdziesz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki za informacje rozmiar buta 43 deska ma sluzyc do rekreacyjnej jazdy podalem te 2 firmy bo one sa jedne z cenionych tak ? poradzcie mi co moge kupic moze lepiej dolozyc troszke ?Ps i chce kupic gogle na co ma zwrócić uwage do 300 zl kupie jakies porzadne ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie jeździłeś możesz zainwestować w wiązania i jaką deche allmauntain która przecież i tak po 3 sezonach wymienisz;p

 

A co do gogli w tej cenie Dragon DX :)

Bajery jak w droższych goglach a cena 200zł taniej średnio;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I czemu akurat nitro i burton a nie np raven (chociaz tu ja sie dalej boje coś kupować) czy voelkl a może k2 czy do tej ceny sapiet(jak sie poduczysz;p)?

 

Ty się chyba nigdy nie przekonasz :)

Jeśli będziesz w Szczyrku w weekend za tydzień to zapraszam do przetestowania kilku desek. Na razie podrzucam do poczytania najbardziej wiarygodne w Polsce źródło testów:

http://www.jaceksp.pl/images/skan.jpg

i jako ciekawostkę :)

http://www.adventuresportsholidays.com/blog/2012/01/26/review-of-the-raven-core-snowboard-the-best-cheap-snowboard/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend planuje wisłe i zawoje;p a artykuły poczytam ale dopiero pojutrze bo mam 2 egzaminy w 2 najbliższe dniXD

 

jest możliwośc potestowania tego sprzetu gdzieś gdzie jest wyciąg krzesłkowy i słusznnej długości stok??:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie mam plany tylko na ten weekend a od przyszłego tygodnia chetnie sie wybiore do szczyrku, jak możesz podaj tylko jakiś konkretny termin:D Chciałbym jakieś miekkie fs dechy popróbowaćXD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam musisz poszukac czego chcesz:)\

 

Napisaliśmy ci czego szukać teraz wklej twoje propozycje:D

 

marpyc przejade sie na to z checiaXD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...