Skocz do zawartości

doradźće potrzebna deska ok.163cm typu wide pomocy


jed

Rekomendowane odpowiedzi

czołem!!!

Pewnego dnia siedzę sobie przed kompem, słucham muzyki i spojrzałem na mój sprzęt (jeżdżę na desce z ameryki firmy oryginal SIM , wiązaniach k2 sonic i butach burtona ) i wnioskuje że potrzebna mi jest nowa deska (jest stara , niespełnia moich wymagań i jest za krótka).

Może ktoś mi doradzi jaką deskę kupić , potrzebuje deski o długości ok.163cm , typu wide , w miarę miękkiej i kosztującej maxymalnie do 850zł. Błagam pomóżcie bo samemu to cięszko coś znależć. Z GÓRY DZIĘKI

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy cena taka rozsądna... :P Prix : 280 € (*) Trochę kaski jednak jest. Poza tym Rossignol dobry sprzęt robi. Co do Nitro... Jeździłem na desce Nitro przez niecały tydzień i była do wywalenia. xD Może po prostu trafiłem na taki model albo za bardzo ją katowałem. Fakt, że po 5 dniach cały nose był rozwalony, krawędź połamana. ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy cena taka rozsądna...

 

EEEEEEEEEEEEEEETAM BEZ PRZESADY UDAłO MI SIę Tą DECHE (ROSSIGNOL SULTAN TYPU WIDE)KUPIć ZA 500Zł, JAK NA ORYGINALNY SPRZęT ROSSIGNOLA TO UWAżAM żE NIEPRZEPłACIłEM :smile: POZDRO WSZYSTKIM JESTEM NAJARANY WKOńCU UTęSKNIONY NOWY SPRZęT (LEPIEJ BYć NAJRANYM TAK NIż INACZEJ..... :!: )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...