Skocz do zawartości

Jakie buty...?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jutro zbieram się do kupna butów

Hej. Mogę Ci polecić tą stronkę: http://supersklep.pl/c2-buty-snowboardowe Może coś dla siebie znajdziesz ;)

Ona jedzie do sklepu, czytaj ze zrozumieniem. Ja od siebie mogę polecić buty firmy Northwave.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj że buty powinny być trochę ciasne a z czasem się dopiero rozbiją i będą pasować do nogi :) przez neta nie ma sensu na początku kupować butów bo można kupić coś czego naprawdę nie chcemy :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej,

Jutro zbieram się do kupna butów

Hej. Mogę Ci polecić tą stronkę: http://supersklep.pl/c2-buty-snowboardowe Może coś dla siebie znajdziesz ;)

Ona jedzie do sklepu, czytaj ze zrozumieniem. Ja od siebie mogę polecić buty firmy Northwave.

 

Zgadzam sie z ta pania jak dla mnie buty bezkonkurencyjne pod względem cena jakość:)

 

 

Sam mam model Legend i wystarczy ze poczytasz opinie innych na forach o tych buciszach to zrozumieszXD

 

PS:

Można tanio ej dorwac z przecen na allegro jesli masz skrajny rozmiar buta!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Ona jedzie do sklepu, czytaj ze zrozumieniem. Ja od siebie mogę polecić buty firmy Northwave.

 

jednakże może też coś wybrać dla siebie na necie i może akurat się jej coś spodoba i kupi, więc spokojniej troszkę, wyrażam swoją opinię .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięks za wszystkie podpowiedzi, przydadzą się bardzo. Niestety butów jeszcze nie kupiłam :(, bo w sklepach w Lublinie nie było za dużego wyboru, muszę udać się gdzieś w dalsze poszukiwania. W necie raczej nie będę ryzykować, bo w niektórych rozmiarówkach mam 39 w innych 39.5, wolę przymierzyć, ale na stronce sobie pooglądałam - dzięki ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...