Skocz do zawartości

Gogle 100-120zl


Rekomendowane odpowiedzi

matzel ales sie zartownis zrobil :P

 

[ Dodano: |16 Lut 2012|, o 20:41 ]

A mozecie mi polecic jakis kask pasujacy do tych gogli ???? Aha i co myslicie o kaskach tych ze sluchawkami/glosnikami wbudowanymi?? i ile trzeba dac za to

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okolo 400zl

Moim zdaniem zbedny bajer. Jesli jezdziles w sluchawkach na uszach i umiesz, nie przeszkadza Ci to, to smialo mozesz brac. Ja nie wyobrazam sobie jazdy ze sluchawkami, tak samo jak prowadzenie samochodu w sluchawkach ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem gogle za 100zł w soszowie pod samym wyciągiem i jestem zadowolony, nie siadałem na nich, ale uchroniły mnie już przed paroma gałęziami :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja w sprawie kasku powiem tak: jak lubisz jeździć z muzyką i przy tym używasz głowy i nie uważasz że jesteś jedyny na stoku to możesz się na to połasić, ja osobiście mam taki kask http://www.vans-shop.pl/shop/8,29,0,391,0/classic_snow_-_vawe83h tyle że z nausznikami audio i jestem z niego zadowolony dałem za niego z tej strony 170zł chyba ale jeżeli masz puścić sobie muzykę i jechać jak wariat nie zwracając uwagi na innych na stoku to błagam NIE KUPUJ AUDIO! w otoczeniu innych trzeba trochę ogarniać jednak:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym sklepie były wcześniej kaski z nausznikami Audioforce z Pro-tec'a ale najwidoczniej już zeszły :) polecałem je na tym forum niejednokrotnie więc może ktoś jeszcze się połasił :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...