Skocz do zawartości

Gogle na okulary


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, jak w temacie poszukuję gogli na okulary. Te co mam mają już kilka lat i niestety nie nadają się na okulary. Uciskają i ogólnie jest niewygodnie. Do tej pory albo jeździłem bez gogli albo bez okularów albo zakładałem soczewki. A wolałbym pozostać przy okularach i przy goglach. Proszę, poradźcie jak możecie jakieś gogle pasujące na okulary (i proszę jak najtaniej - mam ograniczony budżet :mrgreen: ).

Znalazłem takie:

http://allegro.pl/gogle-blizzard-905-optic-na-okulary-3-kolo-wys-0z-i2034890329.html

http://allegro.pl/wed-ze-gogle-na-okulary-otg-2-szyby-s2-s3-i2017759283.html

 

jest też trochę innych w przedziale 100-200zł chodzi mi też o to na ile to są gogle na okulary, czy to że tak pisze to tylko pisze, czy można temu zaufać, co o tym sądzicie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to nie wiem jak można ciskać po stoku w okularach i goglach na raz... jak się przewracasz to nie musisz poprawiać okularów pod goglami? dziewczyna miała podobny problem ale zaczęła jeździć w soczewkach, moim zdaniem wydaje się to trochę bezpieczniejsze. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpada. Nie lubię zakładać ani nosić soczewek. Dlatego szukam gogli na okulary. Jak nie znajdę to nie będę miał wyboru, założe soczowki, ale chciałbym spróbować tych gogli, znalazłem też takie:

http://allegro.pl/gogle-scott-icon-otg-black-na-okulary-warszawa-i2023208388.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak :) nie jest to cena aby nie eksperymentować! za 100zł można kupić i sprawdzić jak to działa... to nie fortuna ale najlepiej by było w tym przypadku przymierzyć je z okularami ponieważ mam wrażenie że może tu chodzić też o kształt i rozmiar oprawek może lepiej najpierw udaj się do jakiegoś intersportu/decathlona/innej sieciówki i sprawdź czy mają takie cuda na stanie i załóż na okulary, bo jeżeli będą cię cisnąć albo coś to będziesz mieć 3 wyjścia:

1. zmienić gogle

2. zmienić oprawki

3. soczewki:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze jakie gogle, w niektórych ofertach pisze że jest system blablabla przeciwdziałający parowaniu okularów, myślę że jak już coś takiego produkują jak gogle na okulary to biorą to pod uwagę ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć. problem dobrze mi znany i przerabiany ... niestety prawda jest taka że nie pojeździsz w okularach pod goglami, chociażby niewiadomo jakie cudowne były.. antifog nie zdaje egzaminu i okulary będą Ci parowały...pół biedy jak jeździmy w dobrych warunkach, lekki mrozik, słonko ale jak jest snieg, duża wilgotność, deszcz i inne anomalia to nie pojeździsz w okularach...niestety.

 

Moja dziewczyna borykała się z tym problemem aż w końcu przerzuciła się na soczewki...to jest jedyne sensowne rozwiązanie - trzeba się przyzwyczaić i nauczyć chodzić i jeździć w soczewkach...

 

dałem jej niby swoje gogle Smith które są zaprojektowane z myślą o tym zeby można było jeździć w okularach (mają większą przestrzeń miedzy oczami a szybką gogli) ale to i tak nic nie pomogło...troche lepiej niż w tanich goglach ale nadal parowało .

 

Jest też opcja zamówienia gogli które będą miały normalną szybke korekcyjną, dostosowaną do Twojej wady wzroku ale to jest wydatek kolo 1000 zł ... polecam ci soczewki!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...