Skocz do zawartości

Czy to odpowiednia deska dla mnie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się czy deska Voelkl Stroke 164cm (2012) nada się do buta 45-46? ta deska ma jakieś 26cm w talii. Jeśli nie to czy Nitro Prime Zero Agent 163cm jest dobrym wyborem? Zastanawiałem się jeszcze nad Raven Core Rocker (161), ale wydaje mi się nieco gorsza od dwóch poprzednich desek. Do tego chciałbym kupić buty Nitro Recoil lub Anthem i wiązania jakieś - Raiden Strike Cyan lub Raven s550. Zestaw ma mi służyć do jazdy po stoku oraz zabawy w snowparku... (3 sezon). Doradźcie, proszę. Jeśli macie jakieś inne propozycje to piszcie, ale wolałbym pozostać przy wyborze spośród ww elementów...

 

[ Dodano: |17 Gru 2011|, o 17:01 ]

Buty już kupiłem - Nitro Anthem (30), pomóżcie w sprawie deski. co sądzicie o takim zestawie (voelkl stroke + straptec)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Core to jedna z najbardziej udanych desek Ravena. Stroke również bardzo fajny, ale zależy do czego potrzebujesz tą deskę. Stroke definiowany jest jako AM, a Core to deska FS, symetryczny true twin i do tego na rockerze. Obydwie deski będzie można przetestować w Krynicy w pierwszy weekend po nowym roku.

Akurat ubiegłoroczne s550 nie specjalnie polecam. Z Ravena zdecydowanie lepiej sprawują się s600. Popatrz jeszcze na Drake.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...