Skocz do zawartości

Uszkodzona deska - odratują ja w serwisie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Jeżdżę 2 sezony, cały czas wypożyczałem sprzęt i na ten sezon chciałbym kupić sobie coś swojego. Myślę nad używkami bo mam ograniczony budżet a wolę kupić coś używanego lepszej firmy niż nówkę z no name :D

 

Tak więc, na deskę+wiązania chcę przeznaczyć około 600zł. Mam 170 wzrostu i ważę 56kg więc podejrzewam że muszę znaleźć deskę o długości około 150cm.

 

Dziś znalazłem na allegro Burtona LTR'a, posiada jedną wadę która jest widoczna na tym zdjęciu:

KLIK

Deska kosztuje 200zł, więc jeśli w serwisie daliby radę to naprawić dajmy na to za 100zł to i tak nie wyjdzie mnie to drogo, nie znam się na tym ale widzę, że krawędź jest cała i prosta :P

Jeśli jednak kategorycznie odradzacie kupowanie takiej deski to proszę o jakieś inne propozycję (wiązań także jeśli można, nie chcę zakładać następnego tematu w innym dziale)

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli jest to dobry serwis to Ci to odratuja.

U nas bez problemu, ale mamy najlepszy w Polsce ;)

Różnie to liczą, ale około 100-120zł powinno to kosztować. Zależy też, jak będą chcieli to zrobić.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że szkoda kasy na nią. Za 6 stówek dasz rade znaleźć dechę w lepszym stanie i nie będziesz musiał po serwisach jeździć.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

ja tez odradzam ! na moje oko to powstalo z dziory , luki ktora doporowadzila do zawilgotnienia rdzenia stad odksztalcenie przy krawedzi. Owszem dobre servisy ci to naprawia ale nigdy nie dadza ci gwarancji na to ze bedzie sie trzymalo kupy. podejrzewam ze po jednym sezonie uszkodzenie zacznie powracac

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...