Skocz do zawartości

Kurtka techniczna, Shell


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kupiłem sobie Ride Ballard Shell. Założyłem ostatnio na minusowej temperaturze i mając t-shirt oraz bluzę i nie było mi ciepło. Kurtka ma membranę 10k/5k i tylko flanelowe podszycie na plecach, a na rękawach takie śliskie coś. Jak materiał zmarzł to po kontakcie z bluzą na rękawach miałem uczucie jakbym bawił się kostką lodu:) Ciężko mi było się rozgrzać, a jak już złapałem temperaturę to każdy kontakt materiału na rękach z bluzą powodował u mnie dreszcze.

 

Zaniepokojony doczytałem, że w systemie 3 warstwowym powinienem mieć jeszcze bieliznę termo i jakiś polarek, żeby mi było ciepło. Martwi mnie jednak fakt, że przy minus 2/3 stopniach ciężko jest wytrzymać w koszulce i bluzie.

 

 

Jarek

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ocieplina 60g, czyli dosc marna (puchowe maja tak okolo 400 o ile sie nie myle), choc moja kurtka tez taka ma :) wystarczylaby sama bielizna (koszulka) termiczna no i koszulka z bluza.

 

Czy byloby Ci cieplo, odpowiedz sobie sam ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Albercik

Jeśli nie jesteś wielkim zmarzluchem to tak:) Zawsze możesz pomyśleć też nad bielizną , bluza power stretch i jakiś polarek z decathlonu. Ale mi taki zestaw przydaje się dopiero od -10:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...