Skocz do zawartości

Dla tych co nie wiedzą jaką deskę kupić


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Co oznacza "średnio zaawansowanym początkującym"? To mniej więcej tak, jakby napisać niewidzący z sokolim wzrokiem Nie napisałeś jaki masz budżet. Co dokładnie zamierzasz i jakich proporcjach robić

Hehe, to musisz zacząć przepuszczać ludzi jeżdżących na Pathronach Sensei 158 i w końcu na mnie trafisz

Hybryda ma rocker od wiązań, więc łatwiej inicjuje skręt, camber między wiązaniami lepiej trzyma krawędź i lepiej spisuje się w puchu. Flat najczęściej jest w deskach FS, często w deskach na raile (ch

Sry wcześniej za spam coś z netem się stało i nie wiem czemu dwa razy wysłało ale też znalazłem jeszcze taka

allegro.pl/nowy-snowboard-raven-shape-black-154cm-wiazania-i3029300467.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proboarder.pl/p/1/1244/raven-core-rocker-2012-deski.html

znalazłem taka tylko bez wiazan gdybyś mógł jakieś wiązania pomoc do niej dobrac, i parę pojęć mi wyjaśnił np. setback, pipe, wide, camber.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam i szukam tego Raven Core ale nie mogę znaleźć na allegro wgl nie ma a na google nie mogę znaleźć bez tego wide :c gdybyś mógł pomoc byłbym wdzięczny

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allegro.pl/nowy-snowboard-raven-element-carbon-154cm-2013-i3038796102.html

 

allegro.pl/nowy-snowboard-raven-blur-154cm-wiazania-s200-i3043917022.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zawsze moge dolozyc to 100 zl wiecej do tych butow, lecz nie wiem czy buty czy wiazania odgrywaja wieksza role. A co do wiazan to skoro s600 sa lepsze od s250 to wole kupic te lepsze.

Gdybyś mógł podac jakies dobre firmy co produkuja buty w takich cenach i sa one godne uwagi :)

A moze znasz jakies sklepy poza Allegro godne uwagi w okolicach Krakowa?

 

Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ;)/>

Nie oszukujmy się jestem całkiem zielona i nie za dobrze mi idzie jazda, ale mimo to nie poddaje się i chce dalej próbować. Nie chce już wypożyczać deski, bo tyle ile wydaje na wypożyczenia, śmiało już miałabym nową, swoją deskę, więc doszłam do wniosku, że chyba nadszedł czas kupić. I tu mam pytanie do was, bo jak widzę orientujecie się bardzo dobrze "o co chodzi" :)/> Przeglądając internet wpadłam na tą deskę http://snowsport.pl/p6492-Deska_Raven_RVN_White_2012.html , sądzicie że będzie dobra dla osoby która mało co umie ? Jeśli chodzi o wzrost to 157cm i waga to 49kg.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli taka 146 byłaby już za długa ? Więc.. możecie coś zaproponować ? I czy z Ravena w ogóle jak dla mnie opłaca się ? Czy po prostu zajadę deskę i nic więcej dobrego nie wyjdzie ?

 

ljanowski - a ceny się wachają od 40 -50 zł czyli podliczając te 2 lata mam deskę, może nie z górnej półki ( bo na razie taki mi nie potrzebna), ale mam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...