Skocz do zawartości

Spodenki...


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie Coalition to dobra firma, więc spodziewam się raczej solidnego produktu. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Jak wspomniałeś, przetestuje, powiem więcej na ten temat. :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodenki kozak max jak dla mnie. Już dostałem potwierdzenie wysyłki, także za parę dni dojdzie paczka.

 

[ Dodano: Pią Wrz 21, 2007 3:55 pm ]

Owe spodenki Coalition dostałem już parę dni temu. Ogólnie spoko są, wyglądają na solidne. Jedyny problem w tym, że zamówiłem XL, a to okazało się mega wielkie. Wiadomo, że spodnie snowboardowe powinny (nawet muszą) być luźne, dlatego zamówiłem XL, ale te zlatują mi z tyłka. xD Wymieniłem je na te spodnie Burtona. Nie bardzo lubię ciuchy Burtona, bo to dosyć lanserska firma i pierwsze co typowy pozer kupuje to strój na deche Burton za 2 koła, ale cóż... Jakoś to przeżyję. xP

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Dziewczynie zamówiłem spodnie ze statica. Powiem Ci pierwsza klasa. MAteriał, wykończenie , rozwiązania są super... no i cena jest dosyć przystępna. Polecam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie firmę Chanex? Rozważam zakup spodni. Static snowboards znany producent (przynajmniej mi), ale o Chanex nie słyszałem, a fajne spodenki znalazłem. Fajne i tanie...

 

1# Chanex 1

2# Static 1

3# Teknik

 

Które najlepsze?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Chanex to firma może jeszcze nie aż tak bardzo znana ale podobno dobre rzeczy robi. Kolega ma spodnie i nie narzeka. A te spodenki parametry mają dobre, bajerki też posiadają więc ogólnie fajne

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze i drugie mają git parametry. Te spodenki teknika słabą oddychalnośc mają, także raczej rozważam 1 lub 2. Static tańszy troszkę jest. Pomyślę jeszcze. :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej... Obczajcie te spodnie Coalition! >> klik. Drogie max, ale jak dla mnie są genialne. Super parametry, sporo bajerów i do tego mega wyglądają. :D Co myślicie? ;>

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor czarny z niebieskimi motywami. Naprawdę dla mnie fantastycznie wyglądają, a parametry też super, lepsze zaczynają się od 800zł. Już je zamówiłem. :)

 

W ogóle kupiłem przed chwilą super kurtkę za 120zł. Dobre parametry ma, wygląda na solidną i ciepłą, do tego spoko kolorystyka, system antylawinowy i pełno funkcjonalnych kieszonek (na telefon, mp3, karnet etc.). Najbardziej zaskoczyło mnie jak otworzyłem jedną z kieszonek, a w środku na plastykowej sprężynce była zawieszona mała chusteczka do wycierania szkiełek gogli. xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...