Skocz do zawartości

T-Board


Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze idzie zima ale na tych wakacjach szlag mnie juz trafial bez deski wiec juz patrze w przyszlosc i sie zastanawiam czy nie zakupic sobie takiego t-boarda.. i tu pytanie czy juz ktos jezdzil na tym i czy rzeczywiscie to jest takie superwypasione bo po obejrzeniu filmikow na googlach to zrobilo na mnie niemale wrazenie :mrgreen:

pozdro :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jeszcze nie śmigałem ale jak tylko będe miał okazję to też muszę tego spróbować :-) ale jak byś chciał to namiar na gościa który testował t-boarda., albo powiem mu żeby zajrzał na forum i rozpisał się na ten temat.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no wiadomo ze tak Ci nie napise tylko swoje odczucia :-) jak go dorwę na gg to mu powiem .

 

Tutaj masz artykuł który napisał po teście :

http://www.dirtsurfer.pl/artykuly.php?subaction=showfull&id=1179333600&archive=&start_from=&ucat=2&

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

Filmik daje radę, ale nawet na nim widać jaka przepaść dzieli T-Board od Snowboardingu. Dla mnie to jest raczej imitacja jazdy na snowboardzie. To taka zabawka na raz, ewentualnie na dwa razy. Pojeździsz, pobawisz się (w końcu coś nowego) i Ci się znudzi.

 

Btw... Po co im takie ochraniacze skoro ja szybciej na hulajnodze śmigam niż oni na tym T-Boardzie? xP

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo ze snowboardu to nie zastąpi tylko w pewnym stopniu go naśladuje...a w jakim stopniu to też nie wiem bo nie jeździłem....mi się jednak wydaje że to może dobrze oddawać jazdę na snowboardzie, takei płynne skręty. Ale to się sprawdzi tylko na jakiejś sporej górce. Jak ktoś jest z krakowa to może t-boarda przetestować. wystarczy że dogada się z właścicielem nosnow.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deskorolka ma zdecydowanie więcej zalet. Do fajnej jazdy na T-Boardzie musisz mieć stromą górkę, zresztą dla mnie to i tak będzie marna imitacja carvingu. Jak już miałbym czymś zastępować snowboarding w lecie, to tylko deskorolką. To całe kombinowanie z jakimiś mountainboardem, t-boardem, dirtsurferem i innymi badziewiami mało mnie jara. ;/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano jeździłem i bardziej mnie jara deskorolka niż mozolne zjeżdżanie na T-Boardzie. ;]

 

 

Btw... Jeździłeś kiedyś na T-Boardzie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

niestety jak narazie to jeszcze droga zabawka no ale kto wie może za jakiś czas będzie tańszy. Może kupując w USA taniej wyjdzie ... :???:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...