Skocz do zawartości

Polskie produkcje...


Najlepszy polski film snowboardowy w sezonie 06/07.  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy polski film snowboardowy w sezonie 06/07.

    • Playground
      3
    • 9 Dni
      1
    • Warm Up
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Mieli wrzucić na oficjalną stronę, ale coś nie bardzo się do tego kwapią. Ja niestety mam tylko WarmUp i Ready to, także podpisuje się pod prośbą. Fajnie by było jakby ktoś wrzucił film na rapida albo innego megaupload'a... :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza o jakiej wiem, to Ready to i oczywiście hyle czoła za całokształt. Za to znalazłem ostatnio ciekawy dokument, o naszej polskiej scenie. Jest już trochę leciwy i nie do końca optymistyczny ale i tak 2 lata Wojtka Pawlusiaka niesamowicie mnie zmotywowały. Do zobaczenia tutaj:

part1

part2

"passion, friendship, progression"

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko ze jeżeli to Polacy robili to nie gadają w naszym języku mogli mówić po polsku i dać napisy angielski trochę szkoda ze nie pomyśleli o rodakach .

Uczyć się języków a nie narzekać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze uczyc jezykow sie mozna ale dlaczego mam ogladac polska produkcje nie w swoim jezyku ?

Ciekawostka: dokument ten nie jest polską produkcją. Jak byk pisze, ze dla method.tv.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
Szkoda tylko ze jeżeli to Polacy robili to nie gadają w naszym języku mogli mówić po polsku i dać napisy angielski trochę szkoda ze nie pomyśleli o rodakach .

 

nie znasz angielskiego?

 

btw. jaram się produkcjami MepTV, są dla mnie prze c*ujami :]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkiem niezly film, w sumie moj pierwszy jezeli chodzi o scene polska :P wstyd sie przyznac ale to prawda... mimo wszystko jestem fanem MDP , tech9 coraz bardziej nowe nitro jest spoko (tez do sciagniecia z oficjalnej stronki) nowy burton tez moze byc chociaz nie zachwyca...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

nowy burton? tzn chodzi Ci o "It's always snowing somewhere?"

Mam egzemplarz tego filmu bo akurat go wygrałem od methodTV, i szczerze nie jaram się jakoś, ujęcia takie jak z hollywoodzkich filmów chociaż triki całkiem wypaśne, ale zmierzają powoli do konkretnej komerchy - takie moje zdanie niestety.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...