Skocz do zawartości

Polskie produkcje...


Najlepszy polski film snowboardowy w sezonie 06/07.  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy polski film snowboardowy w sezonie 06/07.

    • Playground
      3
    • 9 Dni
      1
    • Warm Up
      5


Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym sezonie byliśmy świadkami pewnego przełomu w polskiej snowboardowej kinematografii. Trzy filmy DVD w ciągu jednego sezonu to dużo jak na nasze warunki. Mowa tu o Playground the Movie (Film Studio Manufaktura X), 9 Dni (BrudnePoludnie.pl) i Warm Up (MEP TV). Ponadto już wkrótce pojawi się kolejny film MEP - Step by step.

 

Ten ostatni można zassać z oficjalnej strony Metal Eagles Productions, a recenzja każdego z nich znajduje się w naszym serwisie. Co myślicie o owych filmach? Czy rozwój polskiego snowboardingu (nie tylko dot. samej jazdy) idzie w dobrą stronę? Która z polskich produkcji podoba Wam się najbardziej?

 

Zapraszam do dyskusji... ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Warm Up masz na stronie MEP, Playground było w Snowboard MDS, a 9 Dni dostałem od producenta. Nie wiem czy można te dwa ostatnie ściągnąć. :]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem wczoraj ten warm up - całkiem fajny film. Jeździ tu niemal cała czołówka polskich rajderów. Fajny film ale nie ma tego czegoś :mrgreen: ale myśle że z każdą produkcją będzie coraz lepiej. 9dni mam na dvd i też oglądałem tylko tego playground nie widziałem..a ponoć jest dobry

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warm Up spoko, ale trochę mu brakuje. Zalatuje trochę komerchą. 9 Dni mało profesjonalny. W sumie chłopaki z Brudnego Poludnia dopiero się rozkręcają, więc nie ma im się co dziwić (chociaż ten filmik ze Snowdays to dla mnie porażka max). Mam nadzieję, że kolejne ich dzieła będą lepsze. Playground jak dla mnie super filmik. Fajnie zrobiony, z taką zajawką. Ogólnie akcja podobna do Warm Up (czasem te same ujęcia są). Playground ma według mnie to, czego brakuje Warm Up. :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że Warm Up zły, ale tak, to jeszcze nie to. Jeśli już miałbym oceniać w skali ocen szkolnych - 9 Dni (2/3), Warm Up (-4), Playground (4+/-5).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Ja go na płytce mam. Obczaję i coś popróbuję... Może da się jakoś wrzucić na net. :>

 

@Edit:

 

Więc tak... Potrzebuje jakiś serwer, który pomieści plik około 125mb. Wtedy raczej da rade to wysłać Wam. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Tak się złożyło, że mam pewne problemy techniczne. Krótko mówiąc komp mi siadł i pracuje nad tym, żeby znów działał. xD Z moich obecnych obserwacji wynika, że chyba dysk szlag trafił i z zasilaczem też coś jest nie tak. Piszę z laptopa mamusi. Hihi... ;P

 

Musiałbyś mi Bercik dać jeszcze raz dane do tego serwa, bo archiwum do gg mam w swoim kompie. Wtedy jutro jak będę w domu, to na brata kompie zacznę to zgrywać na serw.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie jeśli jeszcze nie widzieliscie najnowszej polskiej produkcji Step by Step to zapraszam na stronę http://www.meptv.net gdize można obejrzec pełną wersję filmu. Ja jużto zrobiłem i muszę powiedzie że film jest całkiem fajny. Są naprawde zajefajne partie, bardzo dużo jibbingu ale są również skoki na potężnych kickerach. Freerideu co prawda nie ma ale film jest warty obejrzenia :mrgreen: tak więc zapraszam na stronkę , a po obejrzeniu napiszcie swoje wrażenia :-)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą oglądałem ten Step by Step... Film fajny, ale spodziewałem się czegoś lepszego. :P Mocno zawiodła mnie muzyka. Nie podoba mi się max. Jibbing spoko i sporo świetnych skoków na kickerach. Brak freeride'u to duży minus, ale można to tłumaczyc sezonem ubogim w śnieg. Ogólnie nieźle, nieźle... Niedługo recenzję napiszę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Spoko... Dziś dostałem dane do serwera. Jutro rano kompa odpalę i zacznę to wrzucac.

 

@Edit...

 

Ekchem... Zgubiłem płytę. xD Ale postaram się ją znaleźc! Hihihi...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...