Skocz do zawartości

Nowe deski head z flamba twin?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zastanawiam się nad kupnem deski heada the bad flamba lecz nie wiem dokładnie na jaki teren jest ona przeznaczona. Na stronie heada jest podzial na cztery kategorie stylu jazdy, no i właśnie tym czwartym jest flamba. Ktoś się orientuje gdzie flamba twin da najwiecęj przyjemności z jazdy? :)

 

link do strony heada

link do supersklep.pl

 

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, bo nie widzialem ich z profilu, tylko na jakichs rysunkach, które tez były słabo wykonane, ale:

wydaje mi sie, iz jest to deska plaska, badz splaszczona. Takie deski nadaja sie jedynie do nauki jazdy i nic wiecej...po trzech dniach od zera mozna ja w zupelnosci opanowac. True Twin ulatwie nauke jazdy na drugą nogę, badz sugeruje mozliwosc stosowania tej deski w parku ;)

Tyle wiem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu dokładnie taki sam profil jaki ma np. Raven Core, TTT i RVN, tylko u heada mądrzej marketingowo został nazwany. W Ravenach jeździ to bardzo dobrze.

Trochę tylko jest to dziwne, że deska Heada na biaxie, bez żadnych poprawiaczy popa w stylu carbon czy kevlar nazywana jest deską dla zaawansowanych.

W tej cenie to jest Pathron FS też true twina z bardzo dobrym popem, carbonem, triaxem, kevlarem i spiekanym ślizgiem i do tego świetnie jeżdżącego lub kilkanaście innych desek ze znacznie wyższej półki niż ten Head, np. Signal, K2 czy Voelkl.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...