Skocz do zawartości

Pomóżcie wybrać gogle : SPY+ Bias / Dragon DX Red


Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić nowe gogle na snowboard tak do 300zł i te 2 modele przypadły mi do gustu: Dragon DX Red logo '10/11 i SPY+Bias . Jeśli macie jakieś doświadczenia z tymi firmami ( najlepiej z tymi modelami). Mam raczej małą głowe (54,5cm).

Upierał bym się przy tych modelach ,ale jestem skłonny rozważyć wasze propozycje.

Wielkie dzięki z ew. pomoc z Waszej strony

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej dwójki wybrałbym Dragony DX, bardzo fajne gogle, przede wszystkim sprawdzone, wiele osób je sobie chwali. W tej cenie można nawet znaleźć zestaw z dodatkową szybką. Powinny być dobre ale dla osób o "małych twarzach" jest seria DXS

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DX-y nie są raczej tak dużymi goglami ale na pewno lepiej będzie jak przymierzysz. Co do SPY to przeglądając różne fora snow, można natknąć się na pozytywne opinie, firma robi podobno solidne gogle ale potwierdzić tego nie mogę, ponieważ nie miałem z nimi styczności. Dragony na pewno są solidne. Możesz też rzucić okiem na takie modele Dragonów jak Mace czy Rogue, zawsze to wyższe modele niż DX-y.

 

Warto też sprawdzić ofertę Oakley, wydaje mi się, że gogle tej firmy mają najlepszą "optykę"

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tośku dobrze ,że wspomniałeś o Oakley :) Ostatni przyglądam się modelowi OAKLEY SHAUN WHITE A FRAME*ILL STRIPE/BLACK IRIDIUM(na Amazon.com ok 100$ ! ) . Jak tak oglądam filmiki to prawie wszyscy pro raiderzy mają gogle o tych kształtach. Wyglądem raczej mnie nie przekonują... ale coś w tym musi być! Kupiłem Deche Rome garage ( grafika nie powala ;) ,więc nie zamieżam szpanować na stoku,a chodzi mi o praktyczny zakup na lata :) Macie jakies doświadczenia z goglami marki Oakley ? Posiadam plecak tej firmy i jest nie do zdarcia! :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...