Skocz do zawartości

początkująca fs


Rekomendowane odpowiedzi

przejrzałam już chyba wszystkie możliwe fora i opinie.

wygrywa Drake, ALE

jeździłam już w ogromnej ilości wiązań i nadal straszny kłopot sprawia mi zapinanie/odpinanie.

a to paski pozamarzają, a to siedzenie przemoknie... generalnie strasznie dużo czasu schodzi mi przed każdym zjazdem na dopięcie. dlatego zastanawiam się nad systemem flow/fastec.

i tu zaczyna się górka, bo wiązania do fs z odpinaną tylną łychą są chyba nieosiągalne.

znacie jakieś? a może po prostu szukać wiązań AM?

(decha Sapient Stardust '09)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz jezdzic FS w Fastecach, ok, ale nie polecam ^^

Zapinanie nie robi az takiego duzego problemu, zreszta ja lubie sobie czasami polezec na plecach zanim wyskocze, moze tez zacznij tak robic ;p

Jesli tylek przemaka, to warto by zmienic spodnie, ale rozumiem, ze to dodatkowe koszty ;)

Przymarzanie itp. jest zazwyczaj spotykane w tanich wiazaniach, albo z wypozyczalni. W Drakach czy Fluxach nie bedzie tego problemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupił wiązania flow z przeznaczeniem fs i strasznie na nie narzeka. Jak dla mnie to siedzenie na tyłku i zapinanie wiązań to jeden z piękniejszych aspektów jeżdżenia na desce, ale to tylko moja opinia:D Co do drake to jedyne co złego o nich słyszałem to że są dość ciężkie. Mi do fs polecili wiązania burton freestyle i powiem, że za te pieniądze to są naprawdę spoko tylko nie mam pojęcia czy występują w wersji damskiej.

 

aha i tak jak już Ci kiedyś pisałem podaj przedział cenowy to pewnie ktoś podeśle Ci linki z jakimiś propozycjami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet oglądałam wczoraj te burtony fs :D

 

jestem w stanie wydać do 500pln.

 

http://supersklep.pl/i88647-wiazania-snowboardowe-drake-wi-11-jade-wmn-black

a może coś takiego? no i damskie są raczej lżejsze.

oprócz rozmiarówki i prawdopodobnie ciężkości, to czym jeszcze różnią się damskie od męskich? jak się wkurzę, to kupię męskie. -.-

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to niczym :P oprocz paru gramow i kolorow :P

Co do wiazan, to bardzo dobre. Grube, wygodne paski, grupa mata tlumiaca, pompki wygladaja solidnie ;) mozesz smialo brac ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...