Skocz do zawartości

Planuje ktoś może zakup wiązań


Rekomendowane odpowiedzi

ja się piszę :) planuję zakup wiązań właśnie

chcę kupić Union Flite albo Union Contact.

 

chociaż tam w tej promocji jest napisane, że produkt wraca do starej ceny detalicznej, więc np. Union Contact kosztują teraz 489, a stara cena to 700zł, więc połowa z tego o 350zł co już nie jest takie super :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaż tam w tej promocji jest napisane, że produkt wraca do starej ceny detalicznej, więc np. Union Contact kosztują teraz 489, a stara cena to 700zł, więc połowa z tego o 350zł co już nie jest takie super :P

 

Bo na tym polega promocja :) Lepiej wygląda "dajemy 2 za 1" niż "dajemy 39% zniżki" :mrgreen:

 

W sumie nie mają jakiś szczególnych cen a ta cała ich akcja to zwykły chwyt - policzcie procenty i porównajcie z innymi sklepami ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest o co najmniej o 100zł niższa niż w innych sklepach, więc chyba raczej się opłaca. Wiem, że większość promocji się to tylko podpucha, ale ta o dziwo się sprawdza. Największym mankamentem jest to, że to już resztki więc trzeba trafić w coś czego się szuka.

@maksencjusz

jednak 350 zł to nie 489 zł nie wiem może tylko ja widzę różnice :P tak samo flity wychodzą tam 295, a w innych sklepach 409 jednak zawsze te 100 zł zostaje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...