Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio na wyjeździe przydarzył mi się niemiły wypadek dlatego od tej pory myślę poważnie o kasku. Akurat tak się złożyło, że podczas jazdy armatka śnieżna dała 'wszystkie pieniążki' w moją twarz, po straceniu kontroli wybiło mnie na kilka metrów i po kilku saltach miałem dość przykre lądowanie. Poszukuję dobrych kasków, dobrych firm. Cena nie gra roli, ale oczywiście nie potrzebuję kasku ze złota. I ważne byłoby aby był dość lekki ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być dosyć lekki to proponuje kaski firmy RED teraz na promocjach możesz trafić na fajne kaski a jak Ci się nie podobają Red'y to fajne kaski robi też firma Bern, Giro, możesz też popatrzeć za k2 albo smith co Ci przypadnie do gustu ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak kristoff16, poszukaj w tych firmach a napewno cos znajdziesz dla siebie.

I tu z kaskiem jest tak samo jak z butami ... najlepiej przymierzyc bo kazda firma jednak rozni sie rozmiarowka.

od siebie dodam tez ProTec jezdze w tym kasku i nie narzekam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tu z kaskiem jest tak samo jak z butami .

mialem dokladnie to samo napisac ^^ kaazdy kask, ma inne profilowanie.

 

Najlzejsze kaski na rynku ma chyba Head. Nie przygladalem sie ofercie RED'a. TSG rowniez ma lekkie i fajne kaski.

Dodatkowo: Bern, Giro, Salomon, Smith

 

P.S. XLka Berna jest mniej wiecej taka jak Mka Heada, wiec musisz mierzyc ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

A ja polecam taki KASK , używam takiego od początku tego sezonu,jest lekki, wygodny, dobrze go mozna jeszcze dopasować dzieki temu pokrętłu z tyłu, no i ma słuchawki - myslałem że to jakiś badziew, ale jest rewelacyjnie, podczas słuchania słychać muzykę ale to co się wokół nas dzieje też, więc nie jesteśmy tak mocno izolowani dzwiękiem z słuchawek. naprawdę polecam :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...