Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze butów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie będę ukrywał że nie jestem nowicjuszem bo nim jestem. To był mój pierwszy sezon na desce i fakt faktem że się zajarałem bardzo:). Jednak moje zniesmaczenie polegało na wypożyczonym sprzęcie a najbardziej butami;/ dlatego postanowiłem że inwestycja w buty będzie jako pierwsza. Jednak jak już wcześniej napisałem jestem laikiem w tych sprawach pomimo że sporo już wyczytałem z tego forum i sporo oglądałem w sklepach internetowych jednak skala butów jeśli chodzi o twardość, wiązania, czy markę jest olbrzymia dlatego zgłaszam się do was o pomoc w wyborze dobrych butów w cenie 600-700zł nie więcej. Byłbym wdzięczny jeśli ktoś poświęci mi kilka minut i poda kilka konkretnych butów. Dodam że ten sezon był jak dla mnie udany bo już trochę śmigam:) już nie wywalam się tak często jak na początku i spokojnie mogę się cieszyć z jazdy na desce. Pozdrawiam. Piona!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salomon Savage, Dialogue lub Synapse ;)

wszystkie do dostania w stolicy, tylko problem juz z rozmiarami (przynajmniej u nas).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wał Międzyszynski 377 w razie co ;) przeceny robimy nawet o 30-40% ;)

 

P.S. Sam smigam w salomonach i nigdy nie mialem lepszych butow na nodze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jeszcze czy rozmiary Salomonów są niezmienne? Jeździłem w rozmiarze 45 jeśli chodzi o Salomony i nie wiem czy warto kupić przez internet czy lepiej wybrać się do sklepu i przymierzyć?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmiary sa nie zmieniane, ale kazdy but jest inaczej profilowany i wykonany, dlatego warto je przymierzyc. A na buty mamy 30-40% w dol, wiec lepszych cen nie znajdziesz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...