Skocz do zawartości

wspólny wypad


Rekomendowane odpowiedzi

W kwietniu 8-17 (czy jakos tak) wybieram sie do francji. Cena dla mnie (studenta) za apartament 4 osobowy razem z karnetem i dojazdem 999. Akurat szukamy jeszcze jednej osoby do pokoju ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę o przyszłym tygodniu, w dni powszednie mogę jechać tylko na jeden dzień bo pracuje, albo od piątku do niedzieli na 2/3 dni.

Jeśli chodzi o miejsce to myślałam o wypadzie gdzieś w Polsce za mnie niż 1000złotych. Mimo wszystko dziękuje za propozycje

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh.

Wydać ok. 1000zł na wypad w Polsce, jest czynem heroicznym, zakrawającym wręcz o charytatywność :D

A tak na poważnie, to (moim skromnym zdaniem) nie ma sensu wydawać takiej kasy na balety w Polsce, bo po prostu cena jest nieadekwatna do jakości i możliwości jakie oferują polskie ośrodki. Białka jeszcze jakoś by się broniła, ale stoki w Białce są bardzo niewymagające i niezróżnicowane. No i jeszcze Zieleniec daje radę, ale znowu, nie jest to nic ciekawego.

Za mniej niż 1000zł można pojechać na tydzień do Francji (wliczając spanie, karnet i dojazd) i wyszaleć się na trasach, które (w niezbyt popularnych ośrodkach) łącznie są 15 razy dłuższe niż w Białce, czy Zieleńcu.

Za Polską (jeśli chodzi o pobyty dłuższe niż 3 dni) przemawia jedynie to, że można płacić w złotówkach i jest blisko.

 

Mogę podrzucić kilka propozycji, jak będziesz zainteresowana.

Rap!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałam jechać do Wisły na weekend, ale wydam pewnie gdzieś ok. 600-700zł. Wolę dołożyć i pojechać na obóz w alpy na tydzień :) Z takiego wyjazdu na pewno wyniosę więcej niż z weekendu w Polsce. A wydam niewiele więcej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miało być za mniej niż 1000złotych, zdecydowanie ;)

 

No niestety ja mam wszędzie daleko :( U mnie za sam dojazd pociągiem to 280zł :mad:

 

Także koszta rosną niemiłosiernie.

 

Zazdraszczam wszystkim co mają blisko góry :roll:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy tak w kwietniu w alpy sie oplaca jezdzic. Ja bylem teraz na feriach tydzien na 2000 m.n.p.m jezdzilem i po godzinie 12 robilo sie okolo 10 stopni na + i ciapa niesamowita, a co dopiero w kwietniu. Na sylwestra tez bylem to zimno bylo ale sniegu tylko na trasach. Oczywiscie zalezy gdzie sie jedzie bo jak gleboko w alpy np do Szwajcarii na 4000 m to mozna pojezdzic

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez nie, ale to jeden z najwiekszych europejskich kurortow narciarsko-snowbordowych ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...