Skocz do zawartości

kiedy smarowac ?


Rekomendowane odpowiedzi

Smarowanie jest banalne - generalnie rozpuszczasz smar nad deską przy takiej temp aby nie dymiło się ale żeby łatwo spływał.

"Obkapujesz" całą deskę i "prasujesz" aż będzie równa powłoka. Później jak zastygnie to zdrapujesz linijka np. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W proboarder masz kilka i poprostu któryś wybierz

 

A ja proszę o odp na mój post

 

"Jadę na tydzień w góry i nie wiem czy jedno smarowanie mi wystarczy

http://e-snowboard.info/forum/viewtopic.php?t=790

tu macie opis mojej deski i jest tam coś o smarowaniu

Wystarczy ? Dać do nasmarowania na miejscu jeszcze raz po kilku dniach? Posmarować na zimno ?"

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jadę na tydzień w góry i nie wiem czy jedno smarowanie mi wystarczy

http://e-snowboard.info/forum/viewtopic.php?t=790

tu macie opis mojej deski i jest tam coś o smarowaniu

Wystarczy ? Dać do nasmarowania na miejscu jeszcze raz po kilku dniach? Posmarować na zimno ?

Wystarczy Ci, chyba, że ostro jeżdzisz po boxach/railach :)

Najlepiej sam przesmaruj. Smarowanie na zimno daje tyle co umarłemu kadzidło - ew. możesz przelecieć krawędzie przed jazdą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toko i ten black to moim zdaniem dwaj najlepsi producenci.

Toko jest szybszy, ale lepiej chroni Black Star

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie mowimy tu o "cywilnych" producentach ;) bo jest cala masa producentow, ktorzy produkuja mega specjalistyczne woski za nie male pieniadze ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie mowimy tu o "cywilnych" producentach ;) bo jest cala masa producentow, ktorzy produkuja mega specjalistyczne woski za nie male pieniadze ;)

Wiadomo, że prosi czy zawodnicy używają innych z goła środków i często sprzętu. Z tym, że oni za to zazwyczaj nie płacą ;)

Zapewne w normalnym użytku nie widać byłoby różnicy między pr0 smarem a normalnym.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecietny uzytkownik widzi to np na nartostradzie, gdzie on jedzie dalej a jego znajomi np sie zatrzymuja na plaskim czy delikatnym wzniesieniu ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przecietny uzytkownik widzi to np na nartostradzie, gdzie on jedzie dalej a jego znajomi np sie zatrzymuja na plaskim czy delikatnym wzniesieniu ;)

 

Wiesz, zależy od ślizgu dużo - kiepskiego ślizgu nie wypełnisz na tyle smarem aby dorównał mega głądkiemu ;)

Pomijam już, że szybko się zetrze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...