Skocz do zawartości

Raven s200, Fourty Four, Drake DL


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Kupiłem deske Head Course i szukam do niej wiązań. Rozmiar buta 43 (Burton)

 

Drake DL Mój faworyt, niby damskie, ale nie różowe ;) Tylko czy spasują na buta 43 męskiego?

Forty Four

Raven S200

 

Czy forty four i Raven czymś się różnią? (Forty four wyszłyby mnie 15zł drożej niż raven (odbiór na miejscu)

 

 

Proszę o opinie i rady :)

 

 

--

Pozdrawiam

StaSZek

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Drake dl i polecam. Niby damskie, ale mi się podobają.

Możesz jeszcze wziąć pod uwagę rad-air rs4, ale jest to sprzęt typowo FR

Wiem, że są Drake'i king za 300 zł . Chyba z zeszłego sezonu , ale napewno godne uwagi .

Przemysl to jeszcze raz i podaj ostateczne propozycje .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na King'i się nie szarpne, rs4 to twarde wiązania (8/10) a ja dopiero zaczynam jazde. Jeżeli tylko Drake DL siądzie mi na buta to je wezmę. I to jest najważniejsze pytanie. Siądzie? Nie chce mi się do nich jechać z butami (muszę je przywieźć z domu).

 

BTW Zajebiste są Drake DL czerwone :D Możesz zobaczyć u tego samego sprzedawcy (300zł).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak matzel, w teori to ja też wiedziałem, że się zmieści ;P

 

Kupiłem je dzisiaj (z możliwością zwrotu) i pasują :)

 

W jaki sposób dostosować pochylenie highback'a? Skąd mam wiedziedzieć kiedy jest ok?

 

Da się jakoś przedłużyć pasek? Jest tam coś takiego: lewy dolny róg prawa część zdjęcia, inne zdjęcie chodzi o tą część która trzyma pasek, jest go więcej w środku tak, że mógłby być dłuższy, ale czy da się go jakoś wydłużyć? (nie chce ciągnąć na siłe, żeby czegoś nie urwać).

 

Pasek jest w porządku, starcza go, ale jakby był z 1/2cm dłuższy po prostu łatwiej by się zapinało wiązania.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jaki sposób dostosować pochylenie highback'a? Skąd mam wiedziedzieć kiedy jest ok?

Kiedy idealnie dolega do buta, ale mozna znacznie mocniej.

 

Nie probowalem tego w drake'ach, ale z tego co wiem to sie da.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Nie probowalem tego w drake'ach, ale z tego co wiem to sie da.

 

Mówisz o pochylaniu highback'a? To rozkminiłem jak się robi, nie wiedziałem tylko w jakiej pozycji ustawić.

 

Dalej pozostaje pytanie wydłużenia paska..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowilem o paskach ^^ lyche to sie da chyba w kazdym wiazaniu przestawic (zreszta paski tez)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...