Skocz do zawartości

ANON Hawkeye vs Dragon DX :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ponownie!

Jako, że moje obecne gogle nie nadają się do jazdy postanowiłem rozejrzeć się za czymś lepszym.

Mam okazję w dobrej cenie zakupić ANON Hawkeye lub Dragony DXy :) Zastanawiam się co byłoby lepszym wyborem.

W sumie Dragony są tańsze oraz mają w komplecie dwie szybki ale jakos Anon budzi we mnie większe zaufanie.

Z racji 2 szybek w zestawie z DXami mam pewność, że da się je wymienić, takiego info nie mogę doszukać się na www Anona ale coś nie chce mi się wierzyć, że tak dobre gogle nie mają takiej opcji ;)

 

Mogę prosić o opinię bardziej tęgich głów od mojej? :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jedna i druga firma robi dobre gogle. Dx są chyba troche mniejsze niz te Anony. Anony dodatkowo mają sferyczną szybke. Jeżeli masz opcje na te Anony z lustrzną szybą to chyba Anony byłyby ciekawsza opcją.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi bercik jedna i druga firma jest ok, za DX-ami przemawia to, ze maja w komplecie dwie szybki, poza tym sa sprawdzone, bardzo duzo osob je poleca. Za to Anony wygladaja kozacko :) Czego bys nie wybral na pewno bedziesz zadowolony

 

 

Ps. masz mozliwosc kupienia wiecej niz jednych? Prosze o kontakt ze mna na pw

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym brał DX! :D

Jakiś argument? :) Anony co prawda droższe ale większe pole widzenia mają wg. mojej subiektywnej oceny.

 

Edit:

Odpowiem sobie sam na pytanie apropos zmiany szybek w anonach - tak, są wymienne :)

Lens swapping is still a bit of a week point in the Anon line. The Hawkeye lenses is easier to swap than the Realm, but not as easy as the ultra flexible Figment. They have reduced the number of points the lens connects, so it is easier than in the past, but it still takes a few minutes.

Ź: http://www.snowboarderguide.com/reviews/browse/product_reviews/eyewear/goggles/hawkeye/reviews/Chris

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...