Skocz do zawartości

Atomic Sniper albo Stinger


Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie zastanawiam się nad zakupem jakiś fajnych butów :twisted: I natknąłem się na te atomici na stronie mojego banku ING. Jest tam taka promocja że za ileś punktów mogę wybrać różne przedmioty taniej i właśnie są tam takie buty jak w opisie za kwotę: Stinger 769 zł a Sniper za 559 + do tego dochodzi wysyłka. A jak patrzyłem na ceny w sklepach internetowych to wydaje się to ciekawa oferta.

 

Tutaj linki do sklepów:

Buty SNIPER

Buty STINGER

 

Potrzebuje butów w miarę uniwersalnych, tzn zamierzam sobie poskakać na chopkach i w parku ale także pojeździć rekreacyjnie jak i po puchu :) Co myślicie o tych butach?? Może ktoś miał styczność z nimi?? I co jeszcze moglibyście polecić tak do 650 zł?? Chyba że ten Stinger jest na prawdę fajnym butem to się zastanowię nad nim :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atomic i Salomon w tym roku sie połączyli, dlatego w Sniperze, jest identyczny system zapinania co w wiekszosci Salomonow :) nie wiem czy wkładki maja tak samo dobre i ich profilowanie.

Co do Stingerow... osobiscie nie moge jezdzic w butach typu BOA, sa one dla mnie mega nie wygodnie i nie wiem, czy wytrzymalbym w nich wiecej niz 15 minut, dlatego bez przymiarki nie kupuj ich w ciemno. Buty z systemem boa bardzo mocno zaciskaja sie w okolicach kostki i przy kazdym zgieciu buta czuc to dobitnie na wlasnej skórze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...