Skocz do zawartości

przetarcie kurtki krawędzią


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam problem, otóż podczas ostatniego wypadu na stok poprzecierałem kurtkę (Nugget Katana) krawędzią deski, która była dosyć mocno postrzępiona od kamieni. Przetarcia nie są głębokie, ot na materiale zrobił się taki jakby "meszek" z wystających włókien, jedynie na szwie klejonym materiał przetarł się bardziej i w tym miejscu myślałem naszyć jakaś łatkę, tylko nie wiem czy z reszta materiału nie będzie się dziać coś niedobrego chociażby podczas prania. Miał ktoś z Was podobny problem? Próbować to naprawiać/reklamować czy zostawić jak jest? Pozdro.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozesz zrob zdjecie, bo tak naprawde nie wiemy z czym mamy do czynienia (przyklad, temat z rysa na slizgu).

 

A ubran technicznych (wszystko co ma membrany) nie pierze sie w pralce, tylko delikatnie reczne, ew. szmatka i gąbka :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na foto szew również jest przetarty, widać przez to kolejne warstwy materiału (biały i czarny) i na to ewentualnie dam jakąś fajną łatkę. Co do meszku to już raz próbowałem się go pozbyć maszynką do golenia :mrgreen: ale zrobił się na nowo, teraz go zostawię i może akurat sam się wytrze. Jeśli chodzi o pranie to już na metce wyczytałem, że ręcznie, pytanie tylko czy może być zwykły proszek czy może coś delikatniejszego? Chcę tylko sprać plamy po sylwestrowym szampanie :razz:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zle to nie jest jak mi sie wydawalo, ze bedzie :)

Co do prania to proszek nie powinien zaszkodzic. Nie mozna prac w pralce, poniewaz wirowanie rozbija membrany.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...