Skocz do zawartości

Wiązania Flow Flite 3


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

Witam wszystkich forumowiczów :P

Jest to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość :)

Chciałabym prosić o pomoc w doborze wiązań. Zastanawiam się na zakupem wiązań Flow Flite 3 http://allegro.pl/flow-flite3-i1373788069.html

Co o nich sądzicie? Może ktoś z Was jeździ na tego typu wiązaniach i może się podzielić swoja wiedzą. Czekam na Wasze odpowiedzi i z góry dziękuję :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie jezdze na takich wiazaniach bo:

- nie do zapiecia w puchu

- nie do zapiecia na ostrym stoku

- nie nadaja sie do parku, poniewaz sa za sztywne i za mocno trzymaja buta

Nadaja sie do:

- rekreacyjnej jazdy z góry na dół

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :)

Dziękuję za szybką odpowiedź :)

Czyli jak na moje (początkujące) umiejętności :) te wiązania powinny się nadawać ? Chciałabym podjąć trafną decyzję przy zakupie wiązań, gdyż są mi one potrzebne na "już" ponieważ te które posiadam obecnie nie nadają się do żadnej jazdy :)

Zastanawiam się czy na dłuższą metę taki typ wiązań się spisze? czy lepiej rozejrzeć się za tradycyjnymi wiązaniami :?: :lol: Pozdro :smile:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli bedziesz jezdzila tylko rekreacyjnie, z gory na dol po wloskich stokach to te flowy wystarcza ;)

jesli je kupisz to potrenuj w domu wpinanie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziękuję za pomoc i za szybkie odpowiedzi :)

Mam jeszcze jedno pytanko odnośnie wiązań :)

Czy do tych szybkich wiązań muszą być jakieś specjalne buty (słyszałam takie głosy), ale wydaje mie się, że buty Salomona, które posiadam są raczej dobrej jakości i powinny być odpowiednie ?? Czy regulacja pozwala tak dopasować wiązania do rodzaju butów, aby było wygodnie?

:smile: :smile:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli wiazania sa na styk, tak, sa potrzebne specjalnej buty (flowa), poniewaz piety butow zachaczaja o lyzke przy zamykaniu. Tak bylo kiedys, w tych nowszych modelach to poprawili :)

A Salomon to według mnie lider wśród butow :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko,

Dziękuję bardzo za odzew w mojej sprawie i za pomoc.Wiązania już zamówiłam, teraz czekam, aż do mnie dotrą no i cóż... napisze jak się jeździ :) do zoba wkrótce na stoku ;)

Pozdrawiam ;)

 

[ Dodano: 6 Styczeń 11, 15:15 ]

Witam :)

Wiązania dostałam, wizualnie bardzo ładne :) ale zobaczymy jak się sprawdzą podczas jazdy :) Potrenowałam zapinanie hehe buta trzymają bardzo dobrze. Chociaż mam jedno nurtujące mnie pytanko, bo wiązania mam rozmiaru L, a mój rozmiar buta to 41 :oops: hehe mam nadzieje,że jest oki ponieważ wydaje mi się, że buty do nich pasują i but jest trzymany mocno, chociaż na opakowaniu było napisanie, że rozmiar M też by pasował, teraz mam dylemat, czy to ma jakieś bardzo duże znaczenie ??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...