Skocz do zawartości

Power Balance ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Witam,

Z chęcia odpowiem na wszystkie Wasze pytania i watpliwości co do marki PowerBalance. Power Balance to marka z zupełnie nowej kategorii produktowej Performance Technology, pierwotnie przeznaczona dla profesjonalnych zawodników i pomagająca im uaktywnić oraz optymalnie wykorzystać swoje naturalne zasoby energii. Na grupę produktów składają się silikonowe i neopranowe opaski na przeguby dłoni oraz naszyjniki. Zawierają one 2 zaprogramowane dyski z hologramami z tzw. Mylaru. Efektem używania opaski Power Balance jest zdecydowana poprawa balansu ciała, jego siły i elastyczności. Power Balance to marka o amerykańskim rodowodzie, działająca globalnie . Zaskakujące efekty działania spowodowały, że opaski Power Balance błyskawicznie stały się bardzo popularne wśród aktywnych sportowców – używają ich min. Cristiano Ronaldo, David Beckham, Shaquille O’Neal. W samej tylko Formule 1 Rubens Barrichello, Mark Webber i nasz rodak Robert Kubica. Różnokolorowe wersje opasek miało na swoich nadgarstkach min. 35% kolarzy biorących udział w tegorocznym Tour de France i zwycięska drużyna piłkarska Hiszpanii. Podkreslam ze sportowcy nie maja placone za noszenie opasek. A można na nich trafic w każdej dziedzinie sportu. Przekonajcie sie sami na PowerBalance Polska znajdziecie sklepy gdzie mozna testowac opaski, i sprawdzcie na wlasnej skorze, czy na Was to dziala.

pozdrawiam

Tomek

Rzecznik PowerBalance

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ze spaniem po tym?

Jeden z ludzi, ktory to testowal, powiedzial, ze nie spal przez 3 dni.

Z ciekawostek, inna osoba leczyla ta opaska kaca z powodzeniem ;)

 

No i jak to nosic? podczas wysylki? 24h? tylko za dnia? Ma jakis wplyw (pozytywny/negatywny) na potencje i inne sprawy seksualne ;)?

 

Nie smiejcie sie z pytan ;) nie mam na celu wywolania jakichs glupich dyskusji itp.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Idź do 360 sklepu i sam sobie sprawdź ;) Widziałem jak ktoś to testował (ale z daleka i nie miałem czasu się przyglądać)

 

[ Dodano: 16 Kwiecień 11, 15:26 ]

Cześć!

 

Pojawiły się nowe wieści ;) Na FB była jakaś promocja na zentrom (czy jakoś tak) i jedna babka się wypowiedziała o Power Balance, że wie jak to działa. Napisałem do niej z pytaniem i oto jaką odpowiedź otrzymałem:

 

W klubie do którego chodzę robili promocję power balance... przeprowadzali teścik, jaki można zobaczyć na youtube. Poddałam się jemu i ... zadziałał :) W sensie, z PB wychylałam się bardziej i nie traciłam równowagi. Ponieważ z założenia nie wierzę w takie rzeczy cały wieczór rozkminiałam o co chodzi... na następny dzień poszłam zweryfikować swoje wnioski i tak:

1) TEST NA ELASTYCZNOŚĆ: Wychył w tył bez gadżetu ma mniejszy zakres niz z power balance - ten test się udaje jeśli najpierw robisz skręt bez a potem z Power Balance. Pierwszy wychył rozciąga cię na tyle, że drugi jest głębszy. Weryfikując test po raz drugi poprosiłam, żeby pierwszą próbą wykonać z Power balance a drugą bez... drugi wychył był dalszy niż pierwszy :) Obsługa nie potrafiła dać na to argumentów, poza tym, że widocznie jestem tak rozciągnięta, że PB nie ma na to wpływu :D jaaasne, człowiek guma :)

2) TESTY NA SIŁĘ I RÓWNOWAGĘ

Opiera się na nacisku pod odpowiednim kontem. Człowiek skupiony na zachowaniu równowagi nie zwraca na to uwagi. Za drugim razem zwróciłam na to uwagę i upomniałam panią prezenterkę, że zmienia kierunek nacisku na ramię. Powiedziała, "No rzeczywiście , to jeszcze raz" Powtórzyła próbę mniej nachalnie ciągnąc moje ramię mniej w bok i bardziej w dół i już nie zachwiałam się tak bardzo jak za pierwszym razem gdy ewidentnie oszukiwała.

 

jeśli nie wie ( a pewnie wiesz) o jakich testach mówię załączam pierwszego lepszego linka z YT

 

generalnie obsługa nie potrafiła mi wytłumaczyć dlaczego nagle przestałam reagować na Power Balance :) choć uczciwie im powiedziałam, że już wiem jak to robią i przyszłam sprawdzić czy mam rację :)

Z testem na elastyczność jeszcze próbowali coś kręcić, że niby pierwszy wychył z bransoletką tak mnie rozciagnął, że drugi bez poszedł glębiej :) ale gdy pierwsza próba odbyła sie bez to pogłebienie wychyłu za drugim razem było już zasługą PB :D

Ten test z elastycznością każdy może sobie przeprowadzić bez Power Balance : wychylić się raz, potem ponownie i na bank za drugim razem będzie głębiej :)

 

Pozdrawiam :)

 

ps:

najśmieszniejsze , ze na takim totalnym G... kolesie zbili fortunę :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...