Skocz do zawartości

Power Balance ?


Rekomendowane odpowiedzi

czemu ktoś to do smietnika dał ? ja czekam już na te opaski do testów od dłuższego czasu ale jeszcze mi nie przysłali. W sumie ciekawy jestem jak i czy to działa :) Jak już przetestuje to się podzielę wrazeniami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można kupić głównie przez internet chyba, ale widziałem to wczoraj w 360 w Krakowie.Ich cena to ok. 200zł. Działa to podobno na zasadzie jakiś hologramów, które pobudzają naturalne zasoby energii. Według mnie to jakiś kicz, ale poczekajmy na wynik testów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Działa to podobno na zasadzie jakiś hologramów, które pobudzają naturalne zasoby energii.

 

Według filmu z pierwszego postu i innego, który oglądałem hologram jest tylko wybranym źródłem, równie dobrze mogło by to być coś innego. Chodzi o częstotliwość jaką on wytwarza. Przynajmniej tak zrozumiałem, nie wsłuchując się zbytnio.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

owszem, do biura zamowilismy sobie podrobke za 14,9 z przesyłka w sumie.

 

Różnica jest nie tylko odczowalna ale i widzialna.. strasznie tandetnie wygladaja podrobki w porownaniu z orginalem. Latwo odróznic :)

 

jeszcze takie ciekostki trzy :D

 

 

http://www.orange.pl/kid,4000158865,id,4000470669,title,Zobacz-jak-przebiega-rehabilitacja-Ireneusza-Jelenia,video.html

 

- Power Balance sportowym produktem roku według CNBC!

www.cnbc.com/id/15840232/?video=1714498397&play=1

 

- Cudowne bransoletki mocy czy placebo za miliony dolarów?

http://www.sport.pl/inne/1,64998,8889575,Cudowne_bransoletki_mocy_czy_placebo_za_miliony_dolarow_.html

 

 

:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, tak się składa że noszenie kawałka kwarcu zamontowanego chociażby w zegarku casio g-shock spowoduje taki biofeedback ciała że zwiększy się jego dynamika w czasie i przestrzeni

(czytaj - przestaniesz się w końcu spóźniać bo zaczniesz lepiej ogarniac czas).

 

imho kolejny sprytny pomysł aby lepkie chciwe rączki przytuliły "trochę" zielonego(pewnie pomysłodawca to jakiś sprytny polski energoterapeuta). Dobrze wstrzelone na rynek, w czasach kryzysu ludzię chętniej chcą w coś wierzyć.. To zawsze działało.

To co napisali na stronie działa ale tylko jako placebo. Przyjmujcie więc placebo na słowo ;D a słowo daję że zadziała :D

Ja poczekam na niezależne komercyjnie badania i testy(których przecież nigdy nie będzie), a że mam w poważaniu bycie trendiii i jezziii.. na czasie i że jakiś micheal Bordan gra w kosza z tą bransoletką. No musi - w końcu za coś wziął tą kasę :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowie Ci ze to nie ejst efekt placebo, sam to sprawdzalem na zjaomych robiąc im testy i nie mówiac wczesniej o co chodzi! działało w 100%. Wiec najlepiej wez jakiegos znajomego ktory nie wie co jest grane i pobawcie sie tym w 360 sklepie. JEDYNE ROZSADNE ROZWIĄZANIE moim zdaniem :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mowie Ci ze to nie ejst efekt placebo, sam to sprawdzalem na zjaomych robiąc im testy i nie mówiac wczesniej o co chodzi! działało w 100%. Wiec najlepiej wez jakiegos znajomego ktory nie wie co jest grane i pobawcie sie tym w 360 sklepie. JEDYNE ROZSADNE ROZWIĄZANIE moim zdaniem :)

 

 

Może to być też efekt, tego że znajomy już był przygotowany, wiedział co będziesz robił.

 

Tak samo jak znajomy Ci powie żebyś stał prosto i z zaskoczenia przywali Ci w brzuch. Czy jak każe Ci to zrobić drugi raz nie napniesz mięśni? --> będzie mniej bolało.

 

Nie kwestionuje działania power balance. Zastanawiam się nad tym.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem informacje w necie że te bransoletki power balance to ściema

http://www.sys-con.com/node/1669598

http://www.arnnet.com.au/article/372089/power_balance_slammed_by_accc_misleading_wristbands/

Ja natomiast używam trionz - i jestem mega zadowolony. Mogę nawet powiedzieć że poprawiła mi się jakość życia. Ma japoński rodowód i opiera się nie na jakichś mylarach tylko na emisji jonów ujemnych i magnetoterapii. Zresztą sami zobaczcie sobie na stronie www.trionz.pl. POLECAM

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha :mrgreen: :lol: To teraz oboje będą się zwalczać :P No chyba, że to jedna i ta sama osoba, która stwierdziła, że z Power Balance się nie udało to coś innego spróbuje wcisnąć ;P

 

Sorry, ale po prostu śmieszy mnie ta cała sytuacja ;)

 

Czekamy na testy bercik :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem sytacja wyglada dziwnie, kolega mowi ze sciema a jestem na bank przekonany ze nigdy na rekach nie mial :) i ja sobie zdaje sprawe z tego ze brzmi to nie wiarygodnie... dlatego najlepiej gdybyscie znali kogos kto posiada i sami sprawdzili. Na samo słowo nie mozna tak po prostu uwierzyc :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lebrona akurat nie lubie :D nie to, ze uciekl do Heatów, tylko tak jakos wyszlo :)

Zero roznicy? Żadnej nadprzyrodzonej kondycji, wyskoku itp :)?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...