Skocz do zawartości

Buty Northwave Legend Sl lub Freedom sl dobor roz. pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam stoje przed wyborem jednego z wymienionych modeli Legend jest u mnie w miescie w rozm 46(300mm) freedom przez neta (niestety nie mam swojego auta) i sprawa jest tego typu iz nie wiem jak dokladnie sprawdzic czy rozmiar jest dobry w pozycji stojacej na prostych nogach stopa w bucie jest na taki delikatny styk a przy ugietych pojawia sie minimalny luz dodam ze mam wysokie podbicie wiem ze sporo tego bylo ale nie znalazlem nic na temat czy przymiarke robi sie na wyprostowanych nogach czy na pozycju wymuszonej tj. na ugietych kolanach? a i chodzi jeszcze o flex te Legendy sa z 2008r(nowki)flex 7 a legeny 2011 flex5 jest to moj 3 sezon jakos sobie radze i nie wiem ktore beda dobrym rozwiazxaniem dla mnie smigam glownanie po stoku doszkalajac umiejetnosci narazie bez skokow itp jesli chodzi o wiazanai to sa to butron custom L. bede wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam

 

[ Dodano: 19 Grudzień 10, 17:54 ]

Ludziska Prosze o jakies rady uwagi bo jutro chce zamowic buty...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pozycji wymuszonej, wkoncu w takiej sie jezdzi :) but sie rozbija jeszcze max 0.5cm!

Nie potrzebujesz jakis super butow, wazne by Ci kostka nie latala :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 10 months later...

Witam, tez wacham sie miedzy tymi dwoma modelami, jezdze raczej na stokach ale w tym sezonie chcialbym cos wiecej pojezdzic fr, jestem poczatkujacy, wdl. skali tutaj to 4, bardziej podobaj mi sie freedomy ale maja mniejszy flex, a radzi sie zeby dobierac raczej troche twardsze buty bo i tak po czasie miekna i teraz nie wiem, chodzi mi wlasnie najbardziej o dobor tego flexa. Northwave sa tez ponoc duzym butem, mam wiazania Nitro Venom Ultra r.40-47 a buty musze kupic wlasnie r.47, moze ktos wie czy nie bedzie problemu?

 

[ Dodano: |16 Lis 2011|, o 21:48 ]

Podpowiedzcie dobrzy ludzie, czy ten flex 7 nie bedzie dla mnie za twardy, czy raczej wybrac te n.freedom. Co do wiazan to jesliby sie okazaly za male, buty zawsze moge odeslac, bylem dzisiaj w Bielsku-Bialej z wiazaniem, zeby przymierzyc ale nigdzie nie mieli Northwave.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...