Skocz do zawartości

Deska do 1000 zł !!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jest to mó pierwszy post na tym forum. Na desce migam juz jakies 5 lat od 3 lat mialem wlasna dekske jakiegos noname a teraz chce kupić komplecik deske i wiazania tak zeby zmiescic sie w 1000 zl. Możecie mi jako pomóc. Mam 182 cm zwrostu i 74 kg wagi. Nie pojmuje tych pojeć co do stylu jazdy ale tak najbardziej lubie jęździc po przygotowanej trasie i puchu czasem sie zdazy ze pojade na jakas chopke. Rozgladalem sie za deskami Raven ale czytajac opinie jakos sie zniehcecilem tak samo do Head. A może jakas deska Sapient ? Co polecicie w tym przypadku ? Wielkie dzieki z góry.

 

 

Pozdrawiam wojteku

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam salomon pulse, deskę można wyrwać nową za 800zł a warta jest o wiele wiele więcej.... sam jeżdze na niej, w zeszłym roku miałem salaomona używkę a w tym nową salaon pulse 2010/2011i jes o niebo lepiej wykonana ( szata i jakosć), naprawdę wszechstronny sprzęt.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale nie zgodze sie z Toba :)

Pulse to oczywiscie dobra deska, ale odstaje od sapienta.

 

P.S. Pracuje w sklepie snowboardowym, w ktorym glownie sprzedaje salomony, wiec wiem co mowie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, może tak jest skoro masz większe doświadczenie. Skoro pracujesz w sklepie s..m to powiedz mi skąd wynika różnica w cenie, salomony są w sumie droższe niż sapienty, i w czym sapient jest lepszy, (może zmienie sprzęt). No i co wisz na temat ravena? czy opłaca się kupić deskę ravena ? mój znajomy szuka czegoś tańszego koolo 500 zł

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sapienty sa tanie, poniewaz sa to deski z przed 2-4 lat. Jako firma z tego co wiem juz nie istnieja i to co sie sprzedaje w tym roku to jakies ostatki. Jak cos zostanie to w przyszlym dokupie sobie jeszcze od nich elementa, bo w tym roku juz nie mam pieniadza :)

 

Raven - w porownaniu do konkurencji robi slabe deski, ale wystarczajaco dobre, by sie dalo na nich jeszcze jezdzic ;) z roku na rok robia spory postep.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...